KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Vivo V29 serisi için 3.000 TL takas desteği kampanyası başladı

Vivo V29 Serisi Icin 3 Bin Tl Ye Varan Takas Kampanyasi Basladi168621 0 Vivo Türkiye’den yapılan açıklamaya nazaran Vivo’nun online satış platformu myvivoshop.com’da yılın en büyük değişim kampanyası başladı. Eski telefonunu getiren müşteriler, Vivo V29 5G ve Vivo V29 Lite 5G modelini avantajlı takas teklifleriyle satın alabiliyor.

1-30 Eylül tarihlerinde Myvivoshop üzerinden eski telefonunu getiren kullanıcılara Vivo V29 5G için 3.000 TL takas takviyesi, Vivo V29 Lite 5G için 2.500 TL takas dayanağı veriliyor.

Kampanyadan yararlanmak için myvivoshop’un Eskiyi Getir Yeniyi Götür sayfası üzerinden yönlendirilecekleri EasyCep web sayfasında eski telefonunuz hakkındaki bilgileri görerek adres sayfası etabında takas dayanağı ölçüsünü görebilir ve süreci tamamlayabilirsiniz. Telefonunuzu gönderdikten sonra hesabınıza teklif edilen ölçü yatırılacak ve buna ek olarak takas takviyesi fiyatı kadar indirim kuponu mail adresinize gönderilecek.

İçerik
Google sürekli duruyor hatası nasıl çözülür? Play Store durduruldu çözümü

“Google daima duruyor” yanılgısı Android telefonlarda sıklıkla karşılaşılan yanlışlardan biridir. Bu yanılgı oyun oynarken, mesajlaşırken1

5 dk. 17 Okundu
İçerik
YouTube Music, yeni ruh hali önerilerini kullanıma sundu

Tanınan müzik dinleme platformu YouTube Music, kendini geliştirmeye süratle devam ediyor. Yakın bir vakitte uygulamaya1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Nvidia, şimdiden DLSS 10 hayali kuruyor: Eksiksiz bir nöral işleme sistemi

DLSS 3.5'in gelişi, Cyberpunk 2077'nin 2.0 güncellemesi ve Phantom Liberty genişleme paketinde nitekim dev geliştirmeler1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.