KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Rüyada Kedi Görmek Nedir?

İçindekiler

Rüyada kedi görmek, uğursuzluğa delalet eder. Rüyada kedi kovalamak ise; iyi anlama gelmektedir. Bazı rüya yorumcularına göre dişi kedi, kötü bir kadını belirtir ve ayrıca rüya sahibinin ev halkından biri tarafından ihanete uğrayacağına işaret eder. Rüyada görülen kedi, rüya sahibinin hizmetçisidir. Yani insana hem zararı dokunabilir hem de yararı dokunabilir. Rüyada görülen kedi uslu bir ev kedisi ise, rüya sahibinin ferahlığa ve rahata kavuşacağına; rüyada sokak kedisi görmek ise, rüya sahibinin sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder.

Rüya sahibi rüyasında ev kedisi tarafından tırmalanıyorsa ya da ısırılıyorsa; bu rüya uzun bir süre devam edecek olan berekete ve bolluğa işaret eder. Rüyada hırçın sokak kedisi görmek, vefasız eşe, zinaya, gizli söz dinlemeye ve yakın bir dost ile düşmanlığa delalet eder. Rüya sahibi, kucağında uysal bir kedi görmüşse, evlatlarının hayırlı olacağına, bekar ise; hayırlı bir kısmetin geleceğine ve sağlıklı bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Kedi Görmek

Rüyada siyah kedi görmek, aile içerisindeki birliğin bozulacağına; yakın bir dostun düşman olacağına işaret eder. Siyah kedi nankördür ve kötülüğü temsil eder. Rüyada siyah kedi görmek, rüya sahibinin yaşayacağı hüznü ve kederi ifade eder.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Rüyada beyaz ve uysal bir kedi görmek, rüya sahibinin sakin ve sağlıklı bir döneme girdiğini, sıkıntılardan arınacağını ve rahatlayacağını ifade eder.

Rüyada Kedi Kovalamak

Rüyada kedi görmek her ne kadar genellikle uğursuzluğu işaret etse de, rüyada kedi kovalamak oldukça iyi bir anlama sahiptir. Kovalanan kedi dişi ise, ev halkına zarar vermek isteyen ya da evin erkeğinin aklını çelmeye çalışan bir kadının uzaklaşacağına; kovalanan kedi erkek ise, kovalayan kişinin uzun bir süre hasta olarak yatacağına işaret eder.

Rüyada kedi şekline dönüştüğünü görmek, kötü işlerden geçim sağlanacağına ve birine nankörlük edileceğine delalet eder. Beyaz kedi aile içerisindeki nankörlerin ve kötü kişilerin pişman olacağına, kendisini affettirebilmek için çeşitli hediyeler alacağını ifade eder.

Rüyada Eve Kedilerin Girmesi Görmek

Rüyada eve kedi girdiğini görmek; rüya sahibinin evine hırsız gireceğine, kötü sözlü, kem gözlü bir akraba tarafından ziyaret edilerek dedikodusunun çıkacağına işarettir. Kedinin evdeki bazı yiyecekleri yediğini görmek; eve giren hırsızın evden bir şeyler çalacağına delalet eder.

Rüyada Büyük Kedi Görmek

Rüyada görülen büyük kedi, kederin ve hüznün habercisidir. Kötü şans ve talihsizlik olarak da ifade edilen büyük kedi, düşmanın, hırsızın ve söz taşımanın işaretidir. Rüya sahibinin bir topluluk tarafından çekiştirileceğine; birçok kişi ile bir sebepten düşman olacağına delalet eder.

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada yavru kedi görmek, çok yakın olunan bir kişinin yahut evladın ya da bir aile ferdinin düşmanlığına, nankörlüğüne ve kötü sözüne işaret eder. Bazı yorumcular rüyada yavru kedi görmeyi düşmanlık, hüzün ve keder olarak ifade etmişlerdir.

Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada kedi sevmek, kişinin düşman olduğu bir kişi ile barışmak istediğine, aralarının düzelmesi için çabalayacağına ve pişman olduğuna işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre ise, rüyada kedi sevmek evladı için didinen bir anneyi işaret etmektedir. Eğer kedi sevimsizse, liyakati olmayan birine değerinden fazla önem verildiğine bazen ise şaka ya da söz yapan insan manasına gelir.

Rüyada Kedi Isırması Görmek

Rüyada kedi ısırması ya da kedinin tırmaladığını görmek, çocuğun terbiyesi konusunda hırs yapmakta olan anneyi işaret eder. Bu rüya, rüya yorumcular tarafından dünyanın bozulması ya da halk hakkında adalet olarak yorumlanmıştır. Rüyasında kendi evinde yaşayan bir kedi tarafından ısırılmak, ev sahibinin huzurlu bir döneme gireceğinin işaretçisidir.

Rüyada Hamile Kedi Görmek

Rüyada hamile kedi görmek, rüya sahibinin şefkatli bir kadın tarafından korunacağına, huzurlu ve mutlu bir evlilik hayatına gireceğine, sıkıntılarından arınacağına işaret eder. Rüya sahibi bir kadınsa şayet, yakın zamanda hamile kalacağı konusunda da yorumlanır.

Rüyada Kedi Öldürmek

Rüya sahibi rüyasında bir kediyi kestiğini ya da tuttuğunu görüyorsa; kendisi hakkında yapılan asılsız dedikoduları duyacağına ve evine girecek olan hırsızı yakalayacağına işaret eder.

Rüyada kediyi öldürüp derisini yüzdüğünü görmek ise, yapılan hırsızlık sonucunda elde edilen gelire ve kazanca delalet eder.

İçerik
Ziraat Bankası Tarım Kredisi Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası Tarım Kredisi Nasıl Alınır? - Günümüz ekonomisinde destek almadan ilerlemek bir hayli zor1

4 dk. 12 Okundu
İçerik
Evde Yara Bandı Paketleme İşi

Evde Yara Bandı Paketleme İşi - Evde boş zamanı olan ve vaktini nakit paraya çevirmek1

3 dk. 19 Okundu
İçerik
Çocuklar İçin Kredi Kartı

Çocuklar İçin Kredi Kartı - Reşit olmayanlar için kredi kartı kampanyalarının dışında 18 yaşına erişmemiş1

5 dk. 40 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.