KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Spotify sanatçıların sayfalarına özel ek ürünler kısmı açtı

Spotify Sanatcilarin Sayfalarina Ozel Ek Urun Kismi Acti169861 0

Dünyanın en büyük podcast ve çevrimiçi müzik uygulaması Spotify, sanatçı sayfalarına açtığı özel kısımla “merch”lerini satmalarına müsaade verecek.

Açılan yeni kısmın ismi merch hub olacak. Bu kısımda sanatkara ilişkin ek ürünler gösterilerek satılabilecek. Ayrıyeten kullanıcıların dinleme alışkanlığına nazaran de merchler önerilebilecek. Bu sayede satış kolaylaşmış olacak. Merchleri ön plana çıkaran firma olan Merch Hub bahisle alakalı “Kullanıcıların dinleme alışkanlıklarına ve hayran duyduğu isimlere nazaran özel olarak uyarlanmış birinci eser alışveriş deneyimi” diyerek kendini tanıttı.

Böylelikle kullanıcılar hem sevdiği sanatçıyı dinleyecek hem de ona ilişkin ek eserleri Spotify üstünden alabilecek. Eserlerin satışı ise Shopify üzerinden gerçekleştirileceği bildirildi.

İçerik
Tarihi görev: NASA, bozulmamış ilk asteroit örneğini Dünya’ya getiriyor

NASA, ajansın uzayda topladığı birinci asteroit örneğinin hafta sonuna kadar Dünya'ya ulaşacağını açıkladı. Uzay ajansı,1

1 dk. 8 Okundu
İçerik
Epic Games’te Eylül indirimleri başladı: İşte öne çıkan oyunlar

Bildiğiniz üzere oyuncuların en büyük ikinci kalesi olan Epic Games Store, Steam'e karşı sunduğu fiyatsız oyun1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
TikTok için ücretli abonelik dönemi başlıyor

Son yıllarda toplumsal medya platformlarında görmeye başladığımız abonelik sistemleri, kıymetli bir gelir kapısı haline geldi.1

1 dk. 9 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.