KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Google, Apple ile tekrar dalga geçti: Bu kez hedef iPhone 15 Pro

Google Apple Ile Tekrar Dalga Gecti Bu Kez Hedef Iphone 15 Pro169282 0 Bildiğiniz gibi Apple ve Samsung ortasında yaşanan reklam rekabetine sürpriz bir biçimde Google da dahil oldu. O denli ki teknoloji devi, bir müddettir “#BestPhonesForever” ismi altında iPhone’ları eleştiren görüntüler paylaşıyor. Son olarak bu seriye yepisyeni bir görüntü daha eklendi. Google, bu sefer de iPhone 15 Pro ve Pro Max’le dalga geçti.

Google, Apple ile tekrar dalga geçti

Bildiğiniz üzere akıllı telefonlar kelam konusu olduğunda akla birinci gelen iPhone ve Android rekabeti oluyor. Bu bağlamda markaların birbirlerine karşı çeşitli göndermeler yaptığına tanık oluyoruz. Bunlardan biri de bugün ortaya çıktı. Google, ”#BestPhonesForever” reklam kampanyası için Scary Story  ”Korkunç Hikaye”başlıklı bir görüntü yayınladı.

Yeni görüntü, iPhone 15 Pro Max ve Pixel 7 Pro’nun sohbeti ile başlıyor. Bu kademede iPhone 15 Pro Max’in, geleceğe dair kaygı dolu anlar yaşadığını görüyoruz. Natürel ki bunun nedeni yaklaşmakta olan Pixel 8 ve Pixel 8 Pro. Ayrıyeten Google, iPhone 15 Pro’nun sırf ”farklı bir sessize alma düğmesine, daha dinamik bir adaya ve yeni bir şarj portuna” sahip olduğuna atıfta bulunuyor. 

Hemen devamında ise iPhone, ”Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’nun dizaynları da dahil olmak üzere büyük ilgi göreceğini” düşünüyor. Buradaki ima hayli açık: iPhone, yaklaşan Pixel’in daha fazla abartılmasından korkuyor. Fakat iPhone 15 Pro ve Pro Max’in mevcut başarısı düşünülüğünde, reklamın biraz şaşırtan olduğunu söyleyelim.

Kısaca her iki telefon ortasında “tatlı bir rekabet” yaşandığını belirtelim. Yeni paylaşılan reklama ise şimdi Apple cephesinden bir karşılık gelmedi. Görünüşe nazaran Google, bir müddet daha #BestPhonesForever reklam serisini sürdürmeye devam edecek. 

İçerik
Pixel 8 ve 8 Pro’nun tanıtım videosu paylaşıldı: Değişim yok

Android ekosisteminin başında yer alan Google, yeni jenerasyon telefonları Pixel 8 ve Pixel 8 Pro için hazırlıklarını sürdürüyor. Bu bağlamda1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Google Domains üzerinden alan adı satışı durduruldu: Hizmet için yolun sonuna gelindi

Geçtiğimiz aylarda Google, bir servisin daha fişini çekeceğini belirtmişti. Google Domains olan bu servis, yaklaşık1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Microsoft SwiftKey klavye, yapay zeka özellikleriyle güncellendi

Microsoft, iPhone ve Android telefonlar için tanınan SwiftKey klavye uygulamasına gelecek birkaç yeni yapay zeka1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.