KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Google, Apple ile tekrar dalga geçti: Bu kez hedef iPhone 15 Pro

Google Apple Ile Tekrar Dalga Gecti Bu Kez Hedef Iphone 15 Pro169282 0 Bildiğiniz gibi Apple ve Samsung ortasında yaşanan reklam rekabetine sürpriz bir biçimde Google da dahil oldu. O denli ki teknoloji devi, bir müddettir “#BestPhonesForever” ismi altında iPhone’ları eleştiren görüntüler paylaşıyor. Son olarak bu seriye yepisyeni bir görüntü daha eklendi. Google, bu sefer de iPhone 15 Pro ve Pro Max’le dalga geçti.

Google, Apple ile tekrar dalga geçti

Bildiğiniz üzere akıllı telefonlar kelam konusu olduğunda akla birinci gelen iPhone ve Android rekabeti oluyor. Bu bağlamda markaların birbirlerine karşı çeşitli göndermeler yaptığına tanık oluyoruz. Bunlardan biri de bugün ortaya çıktı. Google, ”#BestPhonesForever” reklam kampanyası için Scary Story  ”Korkunç Hikaye”başlıklı bir görüntü yayınladı.

Yeni görüntü, iPhone 15 Pro Max ve Pixel 7 Pro’nun sohbeti ile başlıyor. Bu kademede iPhone 15 Pro Max’in, geleceğe dair kaygı dolu anlar yaşadığını görüyoruz. Natürel ki bunun nedeni yaklaşmakta olan Pixel 8 ve Pixel 8 Pro. Ayrıyeten Google, iPhone 15 Pro’nun sırf ”farklı bir sessize alma düğmesine, daha dinamik bir adaya ve yeni bir şarj portuna” sahip olduğuna atıfta bulunuyor. 

Hemen devamında ise iPhone, ”Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’nun dizaynları da dahil olmak üzere büyük ilgi göreceğini” düşünüyor. Buradaki ima hayli açık: iPhone, yaklaşan Pixel’in daha fazla abartılmasından korkuyor. Fakat iPhone 15 Pro ve Pro Max’in mevcut başarısı düşünülüğünde, reklamın biraz şaşırtan olduğunu söyleyelim.

Kısaca her iki telefon ortasında “tatlı bir rekabet” yaşandığını belirtelim. Yeni paylaşılan reklama ise şimdi Apple cephesinden bir karşılık gelmedi. Görünüşe nazaran Google, bir müddet daha #BestPhonesForever reklam serisini sürdürmeye devam edecek. 

İçerik
Galatasaray dünyanın ilk dijital taraftarını Leo’yu tanıttı

Spor ve teknolojinin birçok defa birleştiğini gördüğümüz günleri yaşarken, spor kulüpleri bu alanda çokça atılıma1

1 dk. 5 Okundu
İçerik
Galaxy Ring bekleyenlere kötü haber: Bekleyiş sürecek

Bildiğiniz gibi Samsung, giyilebilir teknolojilere olan yatırımlarını sürdürüyor. O denli ki bunlar arasında bir akıllı yüzük modeli1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Spider-Man 2’nin performans seçenekleri ortaya çıktı: 30, 40 ve 60fps seçeneğine sahip olacak

Insomniac Games’in merakla beklenen Playstation 5 özel oyunu Marvel’s Spider-Man 2’den yeni bilgiler gelmeye devam1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.