KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Spotify sanatçıların sayfalarına özel “merch” kısmı açtı

Spotify Sanatcilarin Sayfalarina Ozel Merch Kismi Acti169861 0

Dünyanın en büyük podcast ve çevrimiçi müzik uygulaması Spotify, sanatçı sayfalarına açtığı özel kısımla “merch”lerini satmalarına müsaade verecek.

Açılan yeni kısmın ismi merch hub olacak. Bu kısımda sanatkara ilişkin ek ürünler gösterilerek satılabilecek. Ayrıyeten kullanıcıların dinleme alışkanlığına nazaran de merchler önerilebilecek. Bu sayede satış kolaylaşmış olacak. Merchleri ön plana çıkaran firma olan Merch Hub mevzuyla alakalı “Kullanıcıların dinleme alışkanlıklarına ve hayran duyduğu isimlere nazaran özel olarak uyarlanmış birinci eser alışveriş deneyimi” diyerek kendini tanıttı.

Böylelikle kullanıcılar hem sevdiği sanatçıyı dinleyecek hem de ona ilişkin ek eserleri Spotify üstünden alabilecek. Eserlerin satışı ise Shopify üzerinden gerçekleştirileceği bildirildi.

İçerik
Emojiler, Gmail’e Ekim’in Sonunda Masaüstü ve Mobile Eklenecek

Google, Gmail taşınabilir uygulamalarında ve masaüstü web sitesinde emoji yansıları gönderme takviyesini kısa vakit sonra1

1 dk. 8 Okundu
İçerik
Kendal Jenner, Snoop Dogg ve onlarca ünlü yapay zeka oldu: İşte Meta AI ve gelişmeler

Meta, kendi asistanı ve WhatsApp, Instagram ve Messenger'da yayınlayacağı bir dizi yapay zeka karakteriyle başlayarak1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
Assassin’s Creed Nexus VR 16 Kasım’da çıkıyor

Oyun dünyasının en ünlü serilerinden olan Assassin’s Creed, yakında birinci sanal gerçeklik üretimine kavuşacak. Ubisoft’un1

1 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.