KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Minecraft’a Star Wars DLC’si geliyor!

Minecraft A Star Wars Dlc Si Geliyor169837 2

Minecraft’ın büyük Live aktifliği düzenlendi. Aktiflikte oyun ile ilgili yeni duyurular yapıldı. İşte bütün aktiflikte yapılan duyurular: 

300 Milyon Satış

Microsoft’un tüm vakitlerin en çok satan görüntü oyunu olduğunu belirttiği Minecraft, şu anda 300 milyon kopya satışına ulaşmış durumda. Bu sayı, 2021’de 238 milyondu. 

Yıldız Savaşları DLC’si

7 Kasım’da Minecraft Marketplace’e Star Wars: Path of the Jedi DLC’si gelecek. Aktiflik sırasında yayınlanan bir fragman, ışın kılıcı savaşlarını ve Güç güçlerini içeriyordu. DLC’de ayrıyeten kimi ikonik Star Wars karakterleri görünecek.

Minecraft A Star Wars Dlc Si Geliyor169837 1

Planet Earth III DLC’si

Yeni bir televizyon dizisi olan Planet Earth III, bu sonbaharda yayınlanacak ve bu kutlamayla birlikte Minecraft Eğitim, 2024 yılında Minecraft Marketplace için BBC ile bir DLC üzerinde çalışıyor. Daha evvel de Minecraft için Frozen Planet II DLC’sinde birlikte çalışmışlardı. Bu DLC, gezegenimize nasıl daha düzgün bakmamız gerektiği bildirisini taşıyor.

Minecraft Efsaneleri

Minecraft Live sırasında, Minecraft Legends baş tasarım yöneticisi Craig Leigh, topluluk tarafından talep edilen birtakım değişikliklerin üzerinden geçti. Bu değişiklikler ortasında “hayvanları evcilleştirebilme, özel sefer ve PVP modları, ekran denetimleri ve kullanıcı arayüzü, ışık sütunları için orta noktalar ve geliştirilmiş yol bulma” üzere özellikler bulunuyor. 

15. Yıldönümü Planları

2024 yılında Minecraft, 15. yıldönümünü kutlayacak. Mojang’dan Lydia Winters, bu vesileyle heyecan verici planlar yapacaklarını belirtti.

Minecraft Vanilla Güncellemesi 1.21

2024’ün ortalarında, Minecraft’a “The Crafter” dahil olmak üzere bir dizi özellik ekleniyor. Bu özellikler, oyunculara otomatik personellik yapma yeteneği üzere Minecraft vanilla için bir birinci sunuyor. Ayrıyeten, yeraltı yapıları olan deneme odaları ve Bakır Ampuller ismi verilen ışık yayan bloklar üzere yeni özellikler de oyuna ekleniyor. “The Breeze” isimli yeni düşman çetesi de oyuna dahil ediliyor.

İçerik
iPhone 15 Pro’nun beklenen özelliği iPad ve Mac’lere geliyor

Apple, geçtiğimiz hafta düzenlenen Wonderlust aktifliği kapsamında merakla beklenen iPhone 15 serisini tanıttı. Bu aktifliğin1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Xiaomi 14 ve Xiaomi 14 Pro, bu ay tanıtılabilir: İşte beklenenler

Qualcomm, bu yılki en yeni ve en güçlü yonga seti olan Snapdragon 8 Gen 3'ü1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Xbox Series S 1TB, yeni renk seçeneğiyle çıktı: İşte fiyatı

Microsoft, daha fazla depolama alanı isteyen ve siyah rengi sevenler için yeni Xbox Series S1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.