KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Elon Musk, testlere başladı: Twitter (X), ücretli oluyor!

Twitter X Ucretli Oluyor Iste Detaylar169887 0 Elon Musk, X toplumsal ağ platformu üzerinde kullanıcıların gönderi paylaşmaları ve paylaşımlarla etkileşimde bulunmaları için yeni bir program başlatıyor. Şu anda test kademesinde olan Not A Bot programı kapsamında onaylanmamış hesaplardan yıllık 1 dolar fiyat alınacak. Kısaca Twitter yakın vakitte fiyatlı olacak.

Yeni hesaplar için test ediliyor

Not A Bot programı şu anda Yeni Zelanda ve Filipinler’de test ediliyor ve sadece yeni kullanıcılar için geçerli. Mevcut kulanıcılar -şu an için- test kapsamının dışında. Kullanıcılardan yıllık 1 dolar alınmasının maksadı ise, platformu manipüle eden şahısları, spamı ve bot aktifliğini azaltmak. Musk’a nazaran X Premium aboneliği, bu sıkıntılarla uğraşta en tesirli usul.

Onaylanmamış hesaplara kısıtlama!

Yeni program, platformu manipüle etmeye ve başka X kullanıcılarının tecrübesini bozmaya çalışan botlara ve spam paylaşımlara karşı savunmayı amaçlıyor. Kullanıcılardan artık telefon numaralarını doğrulamaları ve yıllık 1 dolar ödemeleri istenecek. Aksi halde kullanıcılar, paylaşım yapamayacak, gönderileri yanıtlayamayacak, gönderileri alıntılayamayacak ve yer imlerine ekleyemeyecek. Fiyatı kabul etmeyen kullanıcılar, sırf gönderileri okuyabilecek, görüntüleri izleyebilecek ve hesapları takip edebilecek. Bu programın şu anda yeni hesaplar için uygulandığını hatırlatalım.

İçerik
Disksiz Xbox Series X ve yeni kontrol cihazı ortaya çıktı

FTC (Federal Ticaret Komisyonu) ve Microsoft arasında gerçekleşen yasal uğraşın evrakları ortaya çıktı. Bu dokümanlarda1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Instagram Hesap Dondurmak ve Silmek

Instagram, dünyada kullanıcı sayısı 1 milyardan fazla kişiye ulaşmış popüler sosyal medya uygulamaları arasında yer1

2 dk. 11 Okundu
İçerik
Nokia markasının sahibi HMD Global, Avrupa’da 5G telefon üretmeye başladı

HMD Küresel, Avrupa topraklarında akıllı telefon üretmeye başladı. Hatta Finlandiyalı şirket, üretimini Avrupa'ya taşıyan ilk1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.