KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Twitch’e “story” özelliği geliyor

Twitch E Story Ozelligi Geliyor169819 0

Dünyanın en büyük elektronik spor ve görüntü oyunu odaklı canlı imaj akışı platformu olan Twitch, öykü özelliğini yakın vakitte kullanıcılarının kullanımına sunmaya hazırlanıyor.

Bu getirilecek özellik ile gaye o anda yayın açık olmasa bile platformda faal olabilmeyi sağlamak. Birebir vakitte yayıncıların yeni güncellemelerini paylaşması ve süratli içerikler sağlanması hedefleniyor.

Twitch’in Kıdemli Eser Yöneticisi Eduardo Fenili, “Yeni gelecek bu özelliğimizle birlikte canlı yayında olmasanız bile takipçileriniz ile kontakta kalabileceksiniz. Öyküler güncellemesini öteki yerlerde görmüşsünüzdür. Öyküleri Twitch uygulamasının bir kesimi yaparak, 24 değil 48 saat sonra kaldırılacak kısa gönderileri direkt Twitch üzerinden takipçilerinize ulaşmanızı sağlıyoruz. Twitch’te sadık bir takipçi kitlesi oluşturdunuz ve takipçileriniz sizi öbür platformlarda da takip ediyorlar. Takipçilerle olan bu bağlantısı birden fazla uygulama üzerinden kurmak epey sıkıntı. İşte bu yüzden “Twitch Hikâyeleri” bu açıdan çok büyük ehemmiyet arz ediyor. Telefon ve tabletlerinizi kullanarak her gün Twitch takipçileriniz için uygulama değiştirmenize gerek kalmadan, süratlice içerikler oluşturmanızı ve paylaşmanızı mümkün hale getirmek istedik.” dedi.

Fenili, “Bugünden geçerli olmak üzere, uygulamalarını güncelleyen tüm Twitch kullanıcıları yeni Öyküler güncellemesini ana sayfalarının üst kısmında görecekler.” diyerek son güncellemesi hakkında bilgi verdi.

İçerik
Reeder markası halka arz ediliyor

A101 marketlerin değişmez akıllı telefon markalarından Reeder halka arz oluyor. Son periyotta satışlarını arttıran ve1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Ay’da su bulmak için Hindistan ve Japonya güçlerini birleştiriyor

Japonya Havacılık ve Uzay Keşif Ajansı (JAXA) Hindistan ile birlikte Ay'ın güney kutbuna yapılacak ortak1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Youtube, reklam engelleyicilere artık izin vermiyor

Dünyanın en büyük görüntü paylaşım platformu olan Youtube, kullanıcıların eklenti olarak kullandığı reklam engelleyicilere artık1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.