KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Zam öncesi PlayStation Plus üyelik uzatma işlemi 2025 ile sınırlandırıldı

Playstation Plus Uyelik Uzatma Islemi 2025 Ile Sinirlandirildi168358 0 Sony, kısa müddet evvel yaptığı açıklamada global olarak PlayStation Plus 12 aylık aboneliklerinin fiyatını tüm katmanlarda artıracağını duyurdu.  Hatırı sayılır ölçüde zamlanacak olan servisin Türkiye fiyatlarının da yükselmesi bekleniyor. Oyuncular ise artırımlardan evvel üyeliklerini birkaç yıl yahut daha fazla ölçüde uzatmaya başlamıştı. Lakin görünüşe nazaran artık PlayStation Plus üyelik uzatma tarihine hudut getirildi.

PS Plus üyeliklerine tarih sonu getirildi

PlayStation Plus üyelik uzatma süreci bilhassa Türkiye’de artırımlardan etkilenmek istemeyen oyuncular için sıklıkla kullanılıyordu. Hatta geçtiğimiz haftalarda bir kullanıcı 27 yıllık PS Plus üyeliği satın almıştı. Birebir kullanıcı, Sony’nin artırım kararından sonra üyeliğini 3 yıl daha uzatarak 30 yıla tamamlamıştı. Benzeri halde artırımlar gelmeden evvel kullanıcılar çok yıllı satın alımlar yapmaya başladı. 

Ancak bir müddettir hem DonanımHaber forumlarında hem de toplumsal medya gördüğümüz kadarıyla PlayStation Plus üyelik uzatma 2025 yılı ile sonlandırılmış durumda. Kullanıcılar 2025’ten daha fazla üyeliklerini uzatamıyor. Uzatmaya çalışan kullanıcılar ise yanılgı iletisiyle karşılaşıyor. Bunun Türkiye ile mi yoksa küresel bir sınırlama mı olduğu şimdilik belirli değil. Ek olarak teknik bir sorun olma ihtimali de var. Ayrıyeten bu hususta hakkında bir resmi açıklama da bulunmuyor. Resmi bir açıklama yapıldığında içeriği güncelleyeceğiz.

Öte yandan 6 Eylül itibariyle Sony, yeni fiyatlandırmaya geçiyor. Bu tarihte Türkiye’deki fiyatların da yükselmesini bekliyoruz. Türkiye fiyatları için ise şimdilik bir bilgi yok. Sony’nin yaklaşık yüzde 30’luk artırımı sonrası yeni PS Plus yıllık fiyatlandırmaları şu halde olacak:

  • PlayStation Plus Essential 12 Aylık: 59,99 Dolar > 79,99 Dolar
  • PlayStation Plus Extra 12 Aylık: 99,99 Dolar > 134,99 Dolar
  • PlayStation Plus Premium/ Deluxe 12 Aylık: 119,99 Dolar > 159,99 Dolar
İçerik
Xiaomi 14 ve 14 Pro’nun tanıtım tarihi sızdı: Daha erken geliyor

Akıllı telefon devi Xiaomi, Aralık 2022'de tanıtılan Xiaomi 13 ve 13 Pro'nun halefi üzerinde hazırlıklara1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Haftaya A101 marketlerde akıllı televizyonlar var

Haftaya A101 perakende besin marketlerinde akıllı televizyonlardan akıllı telefonlara, kablosuz kulaklıklardan depolama eserlerine ve elektrikli1

1 dk. 8 Okundu
İçerik
Bilgisayarda Depolama Alanı Programsız Nasıl Açılır?

Bilgisayarda Depolama Alanı Programsız Nasıl Açılır? - Uzun süre bilgisayar kullananlar, bilgisayarların depolama sorunuyla boğuştuğunu1

2 dk. 15 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.