KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Samsung tasarımı mükemmelleştirdi: İşte Galaxy S24 Ultra tasarımı

Samsung Tasarimi Mukemmellestirdi Iste Galaxy S24 Ultra Tasarimi169291 0 Geçtiğimiz saatlerde Galaxy S24’un CAD tabanlı görsellerini sizlere aktardık ve artık de Galaxy S24 Ultra’nın tasarım detayları paylaşıldı. Öncelikle genel tasarım evvelki jenerasyona benziyor lakin kimi kilit ve değerli değişikliklerle tasarımsal eksiklikler giderilmiş durumda. Bununla birlikte bu görseller bir müddettir söylentileri dolanan düz ekran ve düz kenar tezlerini da doğruluyor.

Galaxy S24 Ultra’nın beklenen tasarımı

Galaxy S24 Ultra, kardeşleriyle birlikte muhtemelen Ocak 2024’te resmiyet kazanacak ve bir müddettir Samsung’un yaklaşmakta olan amiral gemisi aygıtları hakkında epey fazla şey duyuyoruz. Bugün, Samsung’un mevcut dizayna nasıl dokunuşlar yaptığı ortaya çıktı. Samsung, görünüşe nazaran kavisli ekranı bırakarak Galaxy S24 Ultra ile birlikte düz ekrana geçiş yapıyor. Bu vesileyle çerçeveler daha da inceliyor. Tıpkı vakitte telefonun kenar çerçeveleri de artık oval değil, düz. Bu da tutuşu düzgünleştiren bir tasarım dokunuşu. Samsung, bu tasarım lisanını aslında Fold ve Flip serisinde de kullanmıştı.

Galaxy S24 Ultra beklenen özellikler

Galaxy S24 Ultra, 6.8 inçlik Dynamic AMOLED LTPO ekranında 120 Hz yenileme suratı sunacak. Snapdragon 8 Gen 3 for Galaxy yongasıyla gelmesi beklenen aygıtta 16 GB RAM ve 2 TB depolama alanı olacağı söyleniyor. Kamera kısmında 200 MP ana kamera, 50 MP 5x periskop lens, 10 MP 3x telefoto lens ve 12 MP ultra geniş açı sensör yer alacak. 5000 mAh bataryasında 45W hızlı şarj sunacağı söylenen telefonun ön tarafında ise 12 MP’lik özçekim kamerasının bulunması bekleniyor.

İçerik
İlk kez soyu tükenmiş bir türden RNA elde edildi

Tazmanya ada eyaleti dışında bu çizgili, köpek büyüklüğündeki hayvan yaklaşık 2.000 yıl evvel başka doğal1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Riot Games’ten Cumhuriyetin 100. yılına özel turnuva: Toplam 420 bin TL ödül havuzu

Türkiye Cumhuriyeti, 100. yaşını kutlamaya artık günler sayıyor. Bu değerli dönüm noktasını kutlamak için ise1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
Avrupa Birliği, X’in (Twitter) dezenformasyon sorunu ortaya koydu

Daha evvel Twitter olarak bilinen X şirketi, platformundaki yanlış bilgi ölçüsü nedeniyle yakında kendisini Avrupa1

2 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.