KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Inside geliştiricisinden Cocoon satışa çıktı

Cocoon Oyunu Indirmeye Sunuldu169309 0 LIMBO ve INSIDE üretimlerinin baş oyun dizayncısı Jeppe Carlsen elinden çıkan macera çeşidindeki Cocoon geliştirme basamağında aldığı mükafatların yanında görsel olarak de etkileyici bir atmosfer sunuyor.

Cocoon neler sunuyor?

Cocoon oyunu dünya içerisinde dünya olarak tanımlanan bir ortamda kozmik bir gizemi çözmeye çalışan karakterin maceralarını mevzu ediniyor. Her dünya karakterin sırtında taşıdığı kürelerin içerisinde yer alıyor ve bulmacaları çözebilmek için bu kürelerin mekaniklerini uygun anlamanız gerekiyor.

Farklı dünyalara seyahat ederken karşınıza çıkan düşman ortamlarla gayret ediyor, biyomekanik aygıtları inceliyorsunuz. Her dünyanın bir gardiyanı var ve eşsiz savaşlarda yeni mekanikler geliştirerek düşmanın üstesinden geliyorsunuz. Cocoon oyunu masa üstü ve konsol platformları için indirmeye sunuldu. 2 haftalık bir mühlet için yüzde 20 indirimle 200TL olarak alınabiliyor.

Cocoon

İçerik
GPD Win Mini taşınabilir konsol duyuruldu

Şimdi piyasada bir tane Steam Deck var ve ikincisi için net bir tarih verilmiyor. Lenovo,1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Paint uygulamasına Photoshop özelliği eklendi: Katmanlarla çalışma!

Yazılım devi Microsoft, Windows uygulamalarını geliştirmeye devam ediyor. Şirket son olarak Insider kullanıcılarına güncellenmiş bir1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Bütçe telefonu Motorola Moto G84 5G tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellikleri

Lenovo çatısı altında akıllı telefon pazarındaki varlığını sürdüren Motorola, bütçe odaklı Moto G serisi eser yelpazesini genişletmeye1

2 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.