KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Galaxy Z Flip 5’e rakip geliyor: Xiaomi Mix Flip doğrulandı

Galaxy Z Flip 5 E Rakip Geliyor Xiaomi Mix Flip Dogrulandi168498 0 Çinli teknoloji devi Xiaomi, akıllı telefon pazarındaki odağını katlanabilir modellere kaydırmış durumda. Bu bağlamda Xiaomi Mix Fold 4 için bekleyiş sürerken, bir Xiaomi Mix Flip modelinin yolda olduğu resmen doğrulandı. Pekala Xiaomi’nin birinci Flip telefonu neler sunacak? Gelin ayrıntılara daima birlikte göz atalım.

Xiaomi Mix Flip doğrulandı

Aktarıldığı kadarıyla Xiaomi Mix Flip, uzun bir bekleyişin ardından Çin’deki bir IMEI veritabanında görüntülendi. Böylelikle platformda ”2311BPN23C” model numarası ile listelenen aygıtın yolda olduğu resmen doğrulandı diyebiliriz. Lakin şimdi net bir çıkış tarihi paylaşılmadı. Mevcut raporlar ise, önümüzdeki yıl Mix Fold 4 ile vitrine çıkacağı söylüyor. Bu durumda bekleyiş bir müddet daha devam edecek diyebiliriz. 

Galaxy Z Flip 5 E Rakip Geliyor Xiaomi Mix Flip Dogrulandi168498 1 Öte yandan öbür kaynaklar, (23 ile başlayan model numarasına göre) Mix Flip’in bu yılın sonuna kadar çıkacağını iddia ediyor. Pekala Xiaomi Mix Flip neler sunacak? Mevcut raporlara nazaran katlanabilir aygıtın Snapdragon 8 Gen 3 işlemciden dayanak alması bekleniyor. Bu işlemciye ise 12 GB ve 16 GB RAM ve 1 TB’a kadar depolama seçenekleri eşlik edecek.

Sızdırılan şema imgeleri, Mix Flip’in üçlü bir sensör kurulumuna sahip olacağını gösteriyor. Dolayısıyla bir telefoto lense sahip olacağını doğrulanmış durumda. Bunun haricinde dikey katlanabilir aygıt, kuvvetle olası Mix Fold serisinin ince ve hafif yapısını koruyacak. Fakat Xiaomi Mix Fold’un şu ana kadar Çin pazarına özel olduğunu hatırlatalım. Bu nedenle Mix Flip’in de ağabeyi ile emsal bir bahtı paylaştığını görebiliriz. 

İçerik
Samsung, AMD ile olan GPU ortaklığını sonlandırabilir

Samsung ve AMD arasındaki işbirliği üç yıl evvel Samsung'un kendi Exynos yongalarına RDNA 2 mimarili1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
AB, kurallara uymaları için Apple, Google, Meta ve dahası için geri sayımı başlattı

Avrupa Komisyonu, katı yeni Dijital Piyasalar Yasası (DMA) kapsamında hangi teknoloji şirketlerinin ve hangi hizmetlerini1

4 dk. 3 Okundu
İçerik
Microsoft, dev Activision satın alımını haftaya kapatmayı hedefliyor

Microsoft'un Activision Blizzard'ı satın alma sürecini önümüzdeki hafta tamamlayacağı bildiriliyor. The Verge'e konuşan bir kaynağa1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.