KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Logitech G katlanabilir yarış kokpitini duyurdu

Logitech G Playseat Challenge X Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fi169229 0 Farklı oyunlarda kullanılan pedal, direksiyon ve uçuş simülasyonları bilhassa yayıncılığın gelişmesi ile birlikte yükselişe geçti. Artık simülasyon setlerini masaya kurmak oyuncular için çok da rahat olmuyor. Bunun için özel kokpitler ve koltuklar geliştiriliyor.

Logitech G Playseat Challenge X özellikleri ve fiyatı

Logitech G Playseat Challenge X katlanabilir biçimde hazırlanmış bir simülasyon sandalyesi ve kokpit. Hem başlangıç hem de profesyonel düzeyde kullanılabilen sandalye kenar taraflardaki iki pimi açtığınızda büsbütün kapanarak taşınır hale geliyor.

Bu pimler ile sandalyenin eğimini ve yüksekliğini ayarlayabiliyorsunuz. Direksiyon iskeleti üst yanlışsız açılabiliyor. Pedal uzantısı da ileri ve geri hareket edebiliyor. Sandalye bir taşıma kılıfı ile birlikte satılacak.

Logitech G Playseat Challenge X sandalye Logitech G29, Logitech G923, Logitech G Pro Racing Wheel, Logitech G Driving Force Shifter, Logitech G Pro Racing Shifter üzere simülasyon setleri ile uyumlu. Fiyatı ise 299$.

İçerik
Microsoft SwiftKey klavye, yapay zeka özellikleriyle güncellendi

Microsoft, iPhone ve Android telefonlar için tanınan SwiftKey klavye uygulamasına gelecek birkaç yeni yapay zeka1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Snapdragon 8 Gen 3 tanıtımdan önce test edildi: İşte erken sonuçlar

Bildiğiniz üzere Apple, geçtiğimiz haftalarda düzenlenen Wonderlust aktifliği kapsamında en yeni işlemcisi Apple A17 Pro'yu1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Hem iş istasyonu hem oyuncu bilgisayar: Khadas Mind

Bugün bir iş istasyonu yahut oyuncu bilgisayarı almak istediğinizde masa üstünüzde hatırı sayılır bir alanı1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.