KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Logitech G katlanabilir yarış kokpitini duyurdu

Logitech G Playseat Challenge X Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fi169229 0 Farklı oyunlarda kullanılan pedal, direksiyon ve uçuş simülasyonları bilhassa yayıncılığın gelişmesi ile birlikte yükselişe geçti. Artık simülasyon setlerini masaya kurmak oyuncular için çok da rahat olmuyor. Bunun için özel kokpitler ve koltuklar geliştiriliyor.

Logitech G Playseat Challenge X özellikleri ve fiyatı

Logitech G Playseat Challenge X katlanabilir biçimde hazırlanmış bir simülasyon sandalyesi ve kokpit. Hem başlangıç hem de profesyonel düzeyde kullanılabilen sandalye kenar taraflardaki iki pimi açtığınızda büsbütün kapanarak taşınır hale geliyor.

Bu pimler ile sandalyenin eğimini ve yüksekliğini ayarlayabiliyorsunuz. Direksiyon iskeleti üst yanlışsız açılabiliyor. Pedal uzantısı da ileri ve geri hareket edebiliyor. Sandalye bir taşıma kılıfı ile birlikte satılacak.

Logitech G Playseat Challenge X sandalye Logitech G29, Logitech G923, Logitech G Pro Racing Wheel, Logitech G Driving Force Shifter, Logitech G Pro Racing Shifter üzere simülasyon setleri ile uyumlu. Fiyatı ise 299$.

İçerik
Musk canlı yayında açıkladı: X (Twitter), ücretli oluyor

Tesla, SpaceX ve X’in başındaki isim olan Elon Musk, toplumsal medya platformuyla ilgili almış oldukları1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Samsung Galaxy S24 serisinin boyutları ortaya çıktı

Samsung tarafından önümüzdeki yıl tanıtılması beklenen Galaxy S24, S24 Plus ve S24 Ultra, yavaş yavaş1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
Qualcomm, giyilebilir cihazlar için yeni güçlü işlemcilerini tanıttı

Qualcomm, yeni jenerasyon karma gerçeklik, sanal gerçeklik başlıkları ve akıllı gözlüklerde kullanılacak iki yeni işlemcisini1

2 dk. 5 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.