KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Galaxy Xcover 7 ortaya çıktı: İşte özellikleri

Galaxy Xcover 7 Ortaya Cikti Iste Ozellikleri168587 0 Samsung, dayanıklılık odaklı yeni bir XCover modeli üzerinde çalışıyor olabilir. Bildiğiniz üzere koreli dev, 2022 yılında Galaxy XCover 6 ve 6 Pro’yu duyurdu. Son paylaşılan raporlar ise, Galaxy XCover 7‘nin yolda olduğunu gösteriyor. Pekala yeni aygıt neler sunacak? İşte bildiklerimiz

Galaxy Xcover 7 ufukta göründü

Aktarıldığı kadarıyla Samsung Galaxy Xcover 7 ”SM-G556B” model numarası ile çeşitli platformlarda görünmeye başladı. Bu noktada Galaxy Xcover 6 Pro’nın SM-G7xx, XCover 5’in ise SM-G5xx model numarasına sahip olduğunu hatırlatalım. Münasebetiyle mevcut sızıntılar, aygıtın yolda olduğunu doğrulamış durumda.

Öte yandan buradaki şaşırtan nokta, misal bir numara şemasının Galaxy A55 (SM-A556B) modelinde de kullanılması. Dolayısıyla bu gelişme, Galaxy Xcover 7’nin Galaxy A55’in daha sağlam bir sürümü olacağına dair savları güçlendirdi. Ancak Galaxy Xcover 7’nin mevcut Galaxy Xcover 6 Pro üzere bir Pro modeli olup olmayacağı hala belirsizliğini koruyor. 

Şu an itibariyle Xcover 7’nin varlığı Samsung tarafından doğrulanmadı ve özellikleri hakkında resmi bir bilgi yok. Ancak mevcut raporlara nazaran 2024 yılının birinci yarısında piyasaya çıkabilir. 

İçerik
Elon Musk, X’in yeni özelliğini canlı yayında test etti

Elon Musk, X’i her şeyi içeren bir toplumsal platform haline getirmeyi amaçlıyor. İmajlı ve sesli1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
YouTube’un en ucuz reklamsız planı “Premium Lite” sonlandırılıyor

YouTube Premium Lite, Sırf reklamsız görüntü izlemek isteyenlerin tercih ettiği daha uygun fiyatlı YouTube Premium1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Apple’a darbe: Çin, devlet çalışanlarının iPhone kullanmasını yasakladı

Çin, yabancı teknolojilere yönelik bağımlılığını azaltmaya çalışıyor. Bu bağlamda hususla ilgili bilgi sahibi şahıslar tarafından1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.