KATEGORİLER
Kripto Al Sat

EasyCep, Azerbaycan pazarına giriyor

Easycep Azerbaycan Pazarina Giriyor169175 0 Yenilenmiş telefon teşebbüsü EasyCep, Türkiye’deki büyüme muvaffakiyetini yurt dışına taşımak istiyor. Şirketten yapılan açıklamaca EasyCep’in Azerbaycan pazarına gireceği duyuruldu.

EasyCep, Azerbaycan’daki irtibat devi Azerconnect ile iş biriliği yaparak Azerbaycan pazarına adım attı. EasyCep, birinci etapta Bakü, Sumgayıt ve Khyrdalan kentlerinde Nar isimli operatörün 19 mağazasında yenilenmiş telefon hizmeti sunacak. Tüketicilerin eski telefonlarını satın alacak ve yenilenmiş bir formda satacak.

EasyCep, yeni iş birlikleri yaparak Azerbaycan’daki varlığını genişletmeyi planlıyor. Ayrıyeten Easycep kendi online satış ve alış platformunu kurmayı planladığını duyurdu.

Şirket, Katar’da bu ayın başında faaliyete başlayarak birinci yurt dışı atılımını yapmıştı. Global bir marka olmayı planladıklarını duyuran EasyCep Kurucu Ortağı ve CEO’su Mehmet Akif Özdemir, “Giriş yaptığımız pazarlarda görüyoruz ki tüketiciler yenilenmiş telefonun avantajlarını ve EasyCep’in şeffaf, sağlam ve kapsamlı hizmetlerini beğeniyle karşılıyor. Global oyuncu olma amacıyla yurt dışı operasyonlarımıza Katar’ın akabinde Azerbaycan ile devam ederken, yakın vakitte öbür ülkeleri de EasyCep’in yenilenmiş aygıt uzmanlığı ile tanıştırmayı ve pazarımızı genişletmeyi hedefliyoruz” dedi.

İçerik
Katlanabilir ekranlı Tecno Phantom V Fold Türkiye’de satışa çıktı

Yavaş yavaş hayatımıza giriş yapan katlanabilir telefonlara bir rakip daha geldi. Tecno’nun katlanabilir ekranlı Tecno1

3 dk. 1 Okundu
İçerik
Türkiye merkezli güneş enerjisi üreticisi Energate Solar, ABD’ye açılıyor

Kesimde yıllara dayanan deneyimi ve güçlü marka iştirakleri ile Türkiye’nin güneş gücü kesiminde kıymetli bir1

1 dk. 13 Okundu
İçerik
Fujifilm Instax cebe giriyor

Fujifilm Instax markasını daha çok şipşak yani fotoğrafı çektiğiniz anda basabileceğiniz retro şekilde makineleri ile1

1 dk. 7 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.