KATEGORİLER
Kripto Al Sat

EasyCep, Azerbaycan pazarına giriyor

Easycep Azerbaycan Pazarina Giriyor169175 0 Yenilenmiş telefon teşebbüsü EasyCep, Türkiye’deki büyüme muvaffakiyetini yurt dışına taşımak istiyor. Şirketten yapılan açıklamaca EasyCep’in Azerbaycan pazarına gireceği duyuruldu.

EasyCep, Azerbaycan’daki irtibat devi Azerconnect ile iş biriliği yaparak Azerbaycan pazarına adım attı. EasyCep, birinci etapta Bakü, Sumgayıt ve Khyrdalan kentlerinde Nar isimli operatörün 19 mağazasında yenilenmiş telefon hizmeti sunacak. Tüketicilerin eski telefonlarını satın alacak ve yenilenmiş bir formda satacak.

EasyCep, yeni iş birlikleri yaparak Azerbaycan’daki varlığını genişletmeyi planlıyor. Ayrıyeten Easycep kendi online satış ve alış platformunu kurmayı planladığını duyurdu.

Şirket, Katar’da bu ayın başında faaliyete başlayarak birinci yurt dışı atılımını yapmıştı. Global bir marka olmayı planladıklarını duyuran EasyCep Kurucu Ortağı ve CEO’su Mehmet Akif Özdemir, “Giriş yaptığımız pazarlarda görüyoruz ki tüketiciler yenilenmiş telefonun avantajlarını ve EasyCep’in şeffaf, sağlam ve kapsamlı hizmetlerini beğeniyle karşılıyor. Global oyuncu olma amacıyla yurt dışı operasyonlarımıza Katar’ın akabinde Azerbaycan ile devam ederken, yakın vakitte öbür ülkeleri de EasyCep’in yenilenmiş aygıt uzmanlığı ile tanıştırmayı ve pazarımızı genişletmeyi hedefliyoruz” dedi.

İçerik
Kırpılmış GeForce RTX 3050 ortaya çıktı: Peki neler sunacak?

Ekran kartı pazarının önde gelen isimlerinden Nvidia, RTX 4000 serisine kıyasla Ampere RTX 3000 serisini de1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Snapdragon 7s Gen 2 tanıtıldı: Maliyete oynuyor

Geçtiğimiz aylarda Snapdragon 7 serisinin en güçlü işlemcisini tanıtan Qualcomm artık de en güçsüz üyesini1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Epic Games Store’da Eylül indirimleri başladı: İşte öne çıkan oyunlar

Bildiğiniz üzere oyuncuların en büyük ikinci kalesi olan Epic Games Store, Steam'e karşı sunduğu fiyatsız oyun1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.