KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Dünyanın en akıllı kablosuz kulaklığı: Yapay zekâdan 4G’ye yok yok

Ikko Active Buds Ozellikleri Ve Fiyati Neler168420 0 Tam kablosuz kulaklık eserlerinin giderek tanınan olması farklı projeleri de gün ışığına çıkarıyor. Telefona entegre edilen yahut akıllı saate entegre edilen kablosuz kulaklıklardan sonra artık de 4G dayanaklı tam kablosuz kulaklık geliştirildi.

iKKO Active Buds özellikleri ve fiyatı

iKKO Active Buds adındaki tam kablosuz kulaklık aslında piyasadaki rakiplerinden farklı değil. Faal gürültü engelleme sunan kulaklık 6 saate kadar kullanım ve 30 saate kadar da toplam kullanım mühletine sahip.

Asıl fark ise kutusunda yatıyor. Kutu bir nevi modifiye Android işletim sistemi ile çalışan minik bir tablet. 1.8 inçlik dokunmatik AMOLED ekranı olan kasa 100 saate kadar kullanım mühleti sunuyor. Kulaklıkları da şarj ettiğini düşünürsek ağır kullanımda bu sayı epey düşecektir.

Barındırdığı yerleşik uygulamalar sayesinde kıymetli işler beceriyor. GhatGPT üzerinden dinlenen müziklerin ekranda görüntülenmesi mümkün. Öteki bir uygulama 40 lisanda anlık çeviri yapıyor ve konuşmaları metne aktarıyor.

En kıymetli tarafı ise 4G nanoSIM desteklemesi. Bu sayede gelen aramaları direkt kulaklık üzerinden cevaplayabiliyorsunuz. Ayrıyeten fitness pahalarını de takip edebiliyor. Aygıtta 32GB hafıze mevcut. Bu değişik aygıt kitle fonlama platformlarında muvaffakiyete ulaştı ve piyasaya çıktı. Fiyatı 329$ olacak. Kitle fonlamasına katılanlara ömür uzunluğu ChatGPT erişimi armağan edildi.

İçerik
Konsol kalitesinde oyun gerçek oldu: Apple A17 Pro, teknoloji atılımı ve gelen oyunlar

Apple, geçtiğimiz gün tanıttığı iPhone 15 Pro ve Pro Max modellerinde en güçlü taşınabilir işlemci1

3 dk. 1 Okundu
İçerik
iPhone 15 Pro Max aşırı ısınma ve büyük performans kaybı problemi ile karşı karşıya. Peki suçlu kim?

Apple’ın çok ilgi nedeniyle siparişlere yetişmekte zorlandığı ve gerçek bir oyun makinesi olarak tanımlanan iPhone1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
iPhone Ana Ekrandan Silinen Uygulama Nasıl Geri Getirilir?

Ios kullanan biriyseniz, iphone ana ekrandan silinen uygulama nasıl geri getirilir? konusunu merak etmişsinizdir. Haydi1

5 dk. 40 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.