KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Dünyanın en akıllı kablosuz kulaklığı: Yapay zekâdan 4G’ye yok yok

Ikko Active Buds Ozellikleri Ve Fiyati Neler168420 0 Tam kablosuz kulaklık eserlerinin giderek tanınan olması farklı projeleri de gün ışığına çıkarıyor. Telefona entegre edilen yahut akıllı saate entegre edilen kablosuz kulaklıklardan sonra artık de 4G dayanaklı tam kablosuz kulaklık geliştirildi.

iKKO Active Buds özellikleri ve fiyatı

iKKO Active Buds adındaki tam kablosuz kulaklık aslında piyasadaki rakiplerinden farklı değil. Faal gürültü engelleme sunan kulaklık 6 saate kadar kullanım ve 30 saate kadar da toplam kullanım mühletine sahip.

Asıl fark ise kutusunda yatıyor. Kutu bir nevi modifiye Android işletim sistemi ile çalışan minik bir tablet. 1.8 inçlik dokunmatik AMOLED ekranı olan kasa 100 saate kadar kullanım mühleti sunuyor. Kulaklıkları da şarj ettiğini düşünürsek ağır kullanımda bu sayı epey düşecektir.

Barındırdığı yerleşik uygulamalar sayesinde kıymetli işler beceriyor. GhatGPT üzerinden dinlenen müziklerin ekranda görüntülenmesi mümkün. Öteki bir uygulama 40 lisanda anlık çeviri yapıyor ve konuşmaları metne aktarıyor.

En kıymetli tarafı ise 4G nanoSIM desteklemesi. Bu sayede gelen aramaları direkt kulaklık üzerinden cevaplayabiliyorsunuz. Ayrıyeten fitness pahalarını de takip edebiliyor. Aygıtta 32GB hafıze mevcut. Bu değişik aygıt kitle fonlama platformlarında muvaffakiyete ulaştı ve piyasaya çıktı. Fiyatı 329$ olacak. Kitle fonlamasına katılanlara ömür uzunluğu ChatGPT erişimi armağan edildi.

İçerik
AMD’nin Zen 5 ve Zen 6 mimarisinin detayları ortaya çıktı

AMD'nin dahili sunumundan birkaç slayt Moore's Law is Dead tarafından internete sızdırıldı. Paylaşılan bu slaytlar,1

4 dk. 6 Okundu
İçerik
Vivo X100 Pro uydu bağlantısı desteği ile geliyor

Akıllı telefon kesimi daima olarak gelişiyor ve üreticiler de buna ayak uydurmak için önemli bir1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
İlk kez soyu tükenmiş bir türden RNA elde edildi

Tazmanya ada eyaleti dışında bu çizgili, köpek büyüklüğündeki hayvan yaklaşık 2.000 yıl evvel başka doğal1

2 dk. 8 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.