KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Dünyanın en akıllı kablosuz kulaklığı: Yapay zekâdan 4G’ye yok yok

Ikko Active Buds Ozellikleri Ve Fiyati Neler168420 0 Tam kablosuz kulaklık eserlerinin giderek tanınan olması farklı projeleri de gün ışığına çıkarıyor. Telefona entegre edilen yahut akıllı saate entegre edilen kablosuz kulaklıklardan sonra artık de 4G dayanaklı tam kablosuz kulaklık geliştirildi.

iKKO Active Buds özellikleri ve fiyatı

iKKO Active Buds adındaki tam kablosuz kulaklık aslında piyasadaki rakiplerinden farklı değil. Faal gürültü engelleme sunan kulaklık 6 saate kadar kullanım ve 30 saate kadar da toplam kullanım mühletine sahip.

Asıl fark ise kutusunda yatıyor. Kutu bir nevi modifiye Android işletim sistemi ile çalışan minik bir tablet. 1.8 inçlik dokunmatik AMOLED ekranı olan kasa 100 saate kadar kullanım mühleti sunuyor. Kulaklıkları da şarj ettiğini düşünürsek ağır kullanımda bu sayı epey düşecektir.

Barındırdığı yerleşik uygulamalar sayesinde kıymetli işler beceriyor. GhatGPT üzerinden dinlenen müziklerin ekranda görüntülenmesi mümkün. Öteki bir uygulama 40 lisanda anlık çeviri yapıyor ve konuşmaları metne aktarıyor.

En kıymetli tarafı ise 4G nanoSIM desteklemesi. Bu sayede gelen aramaları direkt kulaklık üzerinden cevaplayabiliyorsunuz. Ayrıyeten fitness pahalarını de takip edebiliyor. Aygıtta 32GB hafıze mevcut. Bu değişik aygıt kitle fonlama platformlarında muvaffakiyete ulaştı ve piyasaya çıktı. Fiyatı 329$ olacak. Kitle fonlamasına katılanlara ömür uzunluğu ChatGPT erişimi armağan edildi.

İçerik
WhatsApp iPad uygulaması geliyor: Testler başladı!

Tanınan anlık iletileşme uygulaması WhatsApp, bilgisayarların akabinde tabletlere geliyor. iPad için WhatsApp uygulamasının gelmesi uzun1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Galaxy S23 FE en net haliyle görüntülendi: İşte video

Galaxy S23 serisinin bütçe modeli Galaxy S23 FE hakkında yeni sızıntılar duymaya devam ediyoruz. O1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Adobe Flash Player Nedir, Neden Adobe Flash Player Hatasını Alırız?

Adobe Flash Player Nedir, Neden Adobe Flash Player Hatasını Alırız - Teknolojinin gelişmesinden bu yana1

3 dk. 34 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.