KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Vivo X100 Pro uydu bağlantısı desteği ile geliyor

Vivo X100 Pro Uydu Baglantisi Destegi Ile Geliyor169430 0 Akıllı telefon kesimi daima olarak gelişiyor ve üreticiler de buna ayak uydurmak için önemli bir uğraş içerisinde. Çinli Vivo yakında piyasaya süreceği yeni akıllı telefonunda yenilikçi bir teknolojiye yer verecek. Bu bahiste kimi ayrıntılar ortaya çıktı.

Çin’den gelen son bilgilere nazaran, Vivo X100 Pro serisi uydu bağlantısı takviyesi ile piyasaya sürülecek. Uydu bağlantı özelliği, klâsik cep telefonu şebekelerine erişimin mümkün olmadığı bölgelerde, iletişim kurma imkânı sağlıyor. Vivo’ya yakın kaynaklara nazaran şirket bu özellik için gerekli çipleri temin etmek hedefiyle sipariş verdi.

Vivo X100 Pro Uydu Baglantisi Destegi Ile Geliyor169430 1

UNISOC çip kullanılabilir

Vivo X100 Pro ve Pro+ modelleride uydu bağlantısını sağlamak için UNISOC V8821 çipine yer verileceği öne sürülüyor. Kelam konusu çipin çift yönlü (hem data gönderme hem de alma) metin, manzara, ses ve görüntü iletimini destekleyeceği de doğrulandı.

Başka bir deyişle Vivo’nın yeni akıllı telefonları Huawei Mate 60 serisi ile birebir uydu yeteneklerine sahip olacak. Kaynaklar ayrıyeten X100 Pro serisinde MediaTek Dimensity 9300 yonga seti ve 1 inç sensörlü bir ana kameranın yer alacağını da bilhassa vurguluyor.

İçerik
Leo ile bataryanızın ömrünü uzatın

Bugün batarya barındıran tüm aygıtlarda en kıymetli sorun batarya ömrü. Daima şarj edilmesi gereken aygıtların1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Google, Android’in yeni logosunu tanıttı: İşte yeni logo

Google, At a Glance Google Assistant widget'ına yönelik güncellemeler, Lookout görsel erişilebilirlik uygulamasına yönelik geliştirmeler1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Google Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’nun kamera özellikleri sızdırıldı

Teknoloji devlerinden Google, 4 Ekim'de yeni eserleri Google Pixel 8 ve Pixel 8 Pro'yu piyasaya1

2 dk. 5 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.