KATEGORİLER
Kripto Al Sat

DJI’ın yeni dronu Osmo Pocket 3’ün özellikleri sızdırıldı

DJI Osmo Pocket 3, çok yakında tanıtılacak ve sızdırılan tanıtım görsellerine nazaran evvelki modele nazaran birçok iyileştirme-geliştirme kelam konusu. DJI’ın yeni dronu Osmo Pocket 3 özellikleri ile neler sunacak bakalım.

DJI Osmo Pocket 3 beklenen özellikleri

Dji Osmo Pocket 3 Un Ozellikleri Sizdirildi169774 0 DJI Pocket 3’teki en değerli yükseltme yeni 1 inç kamera sensörü. Hatırlayacağınız üzere Pocket 2’de 1/1.7 inç sensör bulunuyordu. Bu, bilhassa düşük ışık ve yüksek ISO durumlarında imaj kalitesinin çok daha güzel olacağı manasına geliyor. Yeni model ayrıyeten 4K 120fps görüntü kaydı yapabilecek. Pocket 2’deki kare suratının iki katı. Osmo Pocket 3, D-Log M renk modunu da destekleyecek. Bu, kullanıcılara post yapımda daha fazla esneklik sağlayacak.

DJI Osmo Pocket 3, yeni 2 inç dönen ekrana sahip olacak. Ekran, kameranın önüne yahut ardında döndürülebilecek. Böylelikle farklı açılardan çekim yapmak daha kolay olacak. Ekran üzerinden görüntü kaydı da başlatılabilecek. Yeni modelde -önceki modelle aynı- 3 eksenli gimbal stabilizasyon sistemi olacak. Yeni ActiveTrack 6.0 sistemi sayesinde de şiddetli şartlarda bile hareketli nesneleri izlemek kolaylaşacak. Son olarak, stereo ses alan üç yerleşik mikrofona sahip olacak.

DJI Osmo Pocket 3 ne vakit çıkacak?

DJI, yeni dronunu 25 Ekim’de resmî olarak tanıtacak.

İçerik
Huawei Mate 60 Pro Plus tanıtıldı: 5G, Kirin 9000s, güçlü kameralar ve dahası

Huawei, geçtiğimiz günlerde Çin'de 5G özellikli Mate 60 ve Mate 60 Pro'yi piyasaya sürdükten sonra,1

4 dk. 2 Okundu
İçerik
Google, Apple ile tekrar dalga geçti: Bu kez hedef iPhone 15 Pro

Bildiğiniz gibi Apple ve Samsung ortasında yaşanan reklam rekabetine sürpriz bir biçimde Google da dahil oldu.1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
WhatsApp’a otomatik güvenlik kodu doğrulama özelliği geliyor

Tanınan iletileşme uygulaması WhatsApp, Nisan ayında uygulamanın güvenliğini artırmayı amaçlayan birkaç yeni özelliği açıklamıştı. Ayrıyeten şirket, bu1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.