KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Profesyonel oyuncular için yeni kablosuz mouse: Logitech G Pro X Superlight 2

Logitech G Pro X Superlight 2 Tanitildi Iste Ozellikleri168478 0 Logitech G Pro X Superlight, 2020’de çıkışından bu yana profesyonel e-spor oyuncularının tercihleri ortasında. Logitech, birkaç kıymetli güncellemeyle sevilen oyun mouse’unu yeniledi.

Logitech G Pro X Superlight 2 fiyatı

Logitech G Pro X Superlight 2 Tanitildi Iste Ozellikleri168478 1 Yeni kablosuz model olarak isimlendirilen Logitech G Pro X Superlight 2, tasarım tarafından evvelki modelle büyük farklılıklar içermiyor lakin yaşanan sıkıntıların birçoklarını ortadan kaldırıyor. 160 dolar fiyat etiketiyle satılan yeni Logitech kablosuz oyun mouse’u özellikleri ile neler sunuyor bakalım.

Logitech G Pro X Superlight 2 özellikleri

Logitech G Pro X Superlight 2 Tanitildi Iste Ozellikleri168478 2 Logitech, yeni modelde micro USB irtibat noktasını bırakıp daha çağdaş ve kullanışlı bir ilişki çeşidi olan USB-C’ye geçiş yapmış. Yeni mouse, büsbütün mekanik anahtarlar yerine Lightforce olarak isimlendirilen hibrit optik-mekanik anahtarları kullanıyor. Lightforce anahtarları, mekanik anahtarların hissini optik anahtarların sürat ve dayanıklılığıyla birleştiren hibrit bir tasarım. Bu dizaynda istenmeyen çift tıklamalar daha az yaşanıyor.

Logitech G Pro X Superlight, tek şarjla 70 saat kullanıma müsaade verirken yeni model 95 saat pil ömrü sunuyor. Bu model ayrıyeten Logitech’in daha uygun izleme performansı sunduğunu söylediği yeni Hero 2 sensörüne sahip. Bu sensör, 500 IPS ve 32.000 DPI’a kadar izleme yapabiliyor. Fare, hareket ettirildiğinde izleme doğruluğunu artırmaya yardımcı olan çift dizili bir dizayna sahip. Son olarak polling rate; 2000 Hz. Evvelki modelde bu oran 1000 Hz idi.

İçerik
Vivo S Flip ve V Flip ufukta göründü: İşte beklenen özellikler

Bildiğiniz üzere akıllı telefon pazarında katlanabilir modellerin yükselişi sürüyor. Bu bağlamda yeni markaların dahil olması1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Kritik hamle: AMD, Nvidia’yı yakalamak için bir yapay zeka şirketi satın aldı

AMD, rakip çip üreticisi Nvidia'yı yakalama yarışında, şirketin gelişmiş yapay zeka çipleri için gerekli olan1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Meta’nın yeni yapay zeka hedefi GPT-4 oldu

Meta, OpenAI'ın GPT-4'ü kadar sofistike olmasını umduğu daha güçlü yeni bir sohbet robotu oluşturmak için1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.