KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Apple TV kullanıcıları için faydalı iOS 17 özelliği ortaya çıktı

Apple Tv Kullanicilari Icin Faydali Ios 17 Ozelligi Ortaya Cikti168955 0 Apple TV’lerde uzun müddettir USB ilişki noktası bulunmuyor. Bu, Apple TV’de bir sorun yaşamanız durumunda tek tahlilin aygıtı Apple Store’a götürmeniz gerektiği manasına geliyor. Lakin, tvOS 17 ve iOS 17 güncellemelerinin yayınlamasıyla bu, değişti. Çalışmayan Apple TV’ler artık iPhone ile geri yüklenebilecek.

Apple TV HD’de aygıtın kablolu ilişki üzerinden Mac ile geri yüklenmesine imkan tanıyan USB-C portu mevcut. Lakin, Apple TV 4K modellerinin hiçbirinde USB-C portu bulunmadığından Apple, bu modelleri kullananlara geri yükleme süreci için Apple dayanak grubuyla bağlantıya geçmeleri tavsiyesinde bulunuyor. Yeni iPhone ile geri yükleme yöntemiyle bu gereklilik ortadan kalktı.

Apple TV’yi kurtarmak için izlemeniz gereken adımlar hayli kolay. iPhone’unuzun kilidini açtıktan sonra, siyah art planlı iPhone simgesini gösteren Apple TV’ye iPhone’unuzu yaklaştırmak ve ekrandaki kurtarma adımlarını takip etmek. Kurtarma süreci tamamlandığında Apple TV yine başlayacaktır.

Apple TV’yi iPhone ile kurtarma özelliği, iOS 17 yüklü iPhone ve tvOS 17 yüklü Apple TV gerektiriyor.

İçerik
Microsoft 15.000 $’a varan ödülleri ile AI hata bulma programını başlattı!

Microsoft Perşembe günü yaptığı duyuruda, yapay zeka takviyeli Bing hizmetleri ve uygulamalarındaki güvenlik açıklarını bulup1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
WhatsApp Web uygulaması değişiyor: İşte gelecek yenilikler

WhatsApp, web uygulaması için yeni küme sohbet filtresi özelliği geliştiriyor. Bu özellik kullanıcıların sohbetlerini kolay1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
iPhone 16 Pro modellerin özellikleri ortaya çıktı

iPhone 15 şimdi yeni satışa sunulmuşken iPhone 16 ve hatta iPhone 17 özelliklerinin nasıl olacağı1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.