KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Apple Vision Pro için ilk oyun duyuruldu: İşte detaylar

Apple Vision Pro Icin Ilk Oyun Duyuruldu Iste Detaylar168583 2 Resolution Games, Apple Vision Pro için uyarlanmış bir oyun çıkaracağını duyurdu. Oyun stüdyosu, tanınan RPG oyunu Demeo‘yu Apple’ın karma gerçeklik gözlüğüne getirmeyi planlıyor. Özel sürümün sanal dünyada çok oyunculu bir tecrübe sunacağı belirtiliyor.

Oyun için kısa müddet evvel oyun içi objelerin gerçek dünyadaki objelerin üzerine yerleştirilmesini sağlayan Mixed Reality 2.0 güncellemesi yayınlandı. Kelam konusu yükseltme ayrıyeten el takibi özelliğini desteklerken, tıpkı odayı paylaşan birden fazla kullanıcı için oyun içi objelerin tıpkı pozisyonda görünmesine de imkân tanıyor.

“Vücudunuzun denetim aygıtı olduğu bir çağa süratle giriyoruz”

Resolution Games kurucu ortağı ve lideri Paul Brady bahisle ilgili olarak Karma Gerçekliği (MR) sahiden büyülü kılan şey, gerçek dünya ile sanal dünya ortasındaki etkileşimdir. Gerçek dünyada, insan eli kadar etkileşimli çok az şey vardır. Bedeninizin elinizde taşıdığınız bir plastik parçasından çok daha tesirli bir kontrol cihazı olacağı bir çağa süratle giriyoruz” dedi.

Apple Vision Pro Icin Ilk Oyun Duyuruldu Iste Detaylar168583 3 Geliştiriciler, Demeo‘nun özel versiyonunun Apple Vision Pro’nun önümüzdeki yılın başında satışa sunulmasına yetişmeyebileceğini söylüyorlar. Bu ortada bunun Apple Vision Pro için şu ana kadar duyurulan tek oyun olduğunu hatırlatalım. Daha evvel sırf 100’den fazla Apple Arcade oyunun destekleneceğinden bahsedilmişti.
İçerik
Milli helikopter Gökbey’e yurt dışından 1 milyar dolarlık teklif

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ (TUSAŞ) tarafından geliştirilen ve Türkiye’nin birinci genel amaç helikopteri1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Google Fotoğraflar, Android 14 ile gelen Ultra HDR formatını destekleyecek

Mayıs ayında Google, Android 14 Beta 2'yi piyasaya sürmüştü. Android 14 Beta 2 ile standart JPEG imgelerle1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Nintendo Switch 2 belirli oyunları PS5 kalitesinde oynatacak

120 milyon satış sayısını geride bırakan Nintendo Switch konsolunun yeni kuşağı için meraklı bekleyiş devam1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.