KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Intel Meteor Lake işlemcili Xiaomi laptop geliyor

Intel Meteor Lake Islemcili Xiaomi Laptop Geliyor169797 0 Xiaomi, Intel’in şimdi duyurmadığı Meteor Lake işlemcisinden güç alacak bir dizüstü bilgisayar üzerinde çalışıyor. Intel 14. Jenerasyon Core Ultra 7 155H işlemcili yeni Xiaomi laptop, Geekbench’te görüldü.

Geekbench sonuçları, Intel Core Ultra 7 155H işlemcinin 16 çekirdek ve 22 iş parçacığı (6 performans çekirdeği 10 verimlilik çekirdeği) içerdiğini gösteriyor. Benchmark testinde laptopun tek çekirdekte 1567 puan, çok çekirdekte 8228 puan aldığı görülüyor. Test edilen bilgisayar, 32GB RAM ile donatılmış ve Windows 11 işletim sistemi üzerinde çalışıyor.

Meteor Lake kod isimli Intel Core Ultra işlemci, 14 Aralık’ta satışa sunulacak. Bu işlemciden güç alan birinci dizüstü bilgisayarların yıl sonuna kadar piyasaya sürülmesi bekleniyor.

İçerik
EasyCep, Azerbaycan pazarına giriyor

Yenilenmiş telefon teşebbüsü EasyCep, Türkiye’deki büyüme muvaffakiyetini yurt dışına taşımak istiyor. Şirketten yapılan açıklamaca EasyCep’in1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
X için marka ihlal davası açıldı

Twitter platformunu satın aldıktan sonra apar topar ismini X olarak değiştiren ve yeni bir tanımlama1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Logitech G katlanabilir yarış kokpitini duyurdu

Farklı oyunlarda kullanılan pedal, direksiyon ve uçuş simülasyonları bilhassa yayıncılığın gelişmesi ile birlikte yükselişe geçti.1

1 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.