KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Intel Meteor Lake işlemcili Xiaomi laptop geliyor

Intel Meteor Lake Islemcili Xiaomi Laptop Geliyor169797 0 Xiaomi, Intel’in şimdi duyurmadığı Meteor Lake işlemcisinden güç alacak bir dizüstü bilgisayar üzerinde çalışıyor. Intel 14. Jenerasyon Core Ultra 7 155H işlemcili yeni Xiaomi laptop, Geekbench’te görüldü.

Geekbench sonuçları, Intel Core Ultra 7 155H işlemcinin 16 çekirdek ve 22 iş parçacığı (6 performans çekirdeği 10 verimlilik çekirdeği) içerdiğini gösteriyor. Benchmark testinde laptopun tek çekirdekte 1567 puan, çok çekirdekte 8228 puan aldığı görülüyor. Test edilen bilgisayar, 32GB RAM ile donatılmış ve Windows 11 işletim sistemi üzerinde çalışıyor.

Meteor Lake kod isimli Intel Core Ultra işlemci, 14 Aralık’ta satışa sunulacak. Bu işlemciden güç alan birinci dizüstü bilgisayarların yıl sonuna kadar piyasaya sürülmesi bekleniyor.

İçerik
Zaman makinesi mi? Bilim insanları zamanda yolculuğu başarıyla simüle etti

Kuantum aleminin olağandışı özelliklerinden yararlanmaya çalışan bilim insanları, geriye yanlışsız vakit seyahati yöntemini muvaffakiyetle simüle1

3 dk. 1 Okundu
İçerik
X’te (Twitter), gönderiler altındaki spam paylaşımlar bitiyor: İşte yeni özellik

X’te (Twitter) gönderiler altında spam paylaşımları durduracak yeni özellik duyuruldu ve enteresan olarak X Premium'a1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Hangi Yazılım Dili Ne İşe Yarar?

Bilgisayar yazılım dilleri, programcıların bilgisayarlar ile iletişim kurabilmesini sağlayan bir dizi kod yapılarıdır. Programcının yazdığı1

2 dk. 8 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.