KATEGORİLER
Kripto Al Sat

GTA 6, görsel açıdan büyük bir sıçrama yapacak

Gta 6 Gorsel Acidan Buyuk Bir Sicrama Yapacak169630 0 Grand Theft Auto 6, Red Dead Redemption 2’de görülenlerin çok ötesinde etkileyici görsellere sahip olacak ve ortalarındaki fark, Yabanî Batı’da geçen açık dünya oyunu ile Grand Theft Auto V ortasındaki farktan daha büyük olacak. Bu sav, Fransız yayın organı Rockstar Mag’den geliyor.

GTA 6, grafiksel açıdan büyüleyebilir

Belirtilenlere nazaran GTA 6’ya güç verecek olan RAGE motorunun yeni versiyonu fizik, vakit algısı, render kalitesi ve yapay zeka konularında birtakım kıymetli iyileştirmeler sunacak. Görünüşe nazaran, Rockstar Games yalnızca şu anda mevcut olan öteki oyunlardan daha yeterli bir şey yapmakla kalmıyor, tıpkı vakitte daha evvel hiç yapılmamış bir şey yapıyor. Rapora nazaran GTA 6’daki su fiziği şimdiye kadar görülen hiçbir şeye benzemeyecek. Teze nazaran Rockstar Games, su fiziğini gerçek vakitli olarak hesaplayacak ihtilal niteliğinde bir sistem tasarladı ve bu da okyanusun oyunun dünyasında kıymetli bir yere sahip olacağını gösteriyor.

GTA 6 ayrıyeten araç fiziğinde de iyileştirmelere mesken sahipliği yapacak. Araç poligonlarının sayısında değerli bir artışla, oyunda daha hakikat deformasyonlar ve daha gerçekçi kazalar yer alacak ve rastgele bir hasar aracın yol tutuşunu da etkileyecek. Oyun ayrıyeten Vice City’nin gece hayatının ehemmiyetini daha uygun temsil etmek için fizikî olarak simüle edilmiş ışıklandırmaya sahip serinin birinci oyunu olacak. Hava durumu sistemi de serinin bir evvelki oyununa nazaran değerli ölçüde geliştirilecek ve oynanışı değerli ölçüde etkileyecek.

Grand Theft Auto 6 ile ilgili bu bilgiler kulağa inandırıcı gelse de, Rockstar Mag’in raporunda ortaya çıkan her şeye kuşku ile yaklaşmak gerekiyor. Son bilgiler ışığında GTA 6’nın Ekim 2023’te yani bu ay duyurulacağı ve bundan tam bir yıl sonra yani Ekim 2024’te piyasaya çıkacağı söyleniyor

İçerik
Youtube, reklam engelleyicilere artık izin vermiyor

Dünyanın en büyük görüntü paylaşım platformu olan Youtube, kullanıcıların eklenti olarak kullandığı reklam engelleyicilere artık1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
iPad mini 7’de 120 Hz ProMotion ekran bekleyenlere kötü haber

En son iPad'in çıkışının üzerinden uzun bir mühlet geçti. Apple yakında iPad Küçük 7'yi tanıtarak1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Google, Gmail’in HTML sürümü kullanımdan kaldırıyor

Google daha gelişmiş versiyona odaklanmak için 2024'ün Ocak ayı prestijiyle Gmail'in temel HTML sürümünü kullanımdan1

1 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.