KATEGORİLER
Kripto Al Sat

GTA 6, görsel açıdan büyük bir sıçrama yapacak

Gta 6 Gorsel Acidan Buyuk Bir Sicrama Yapacak169630 0 Grand Theft Auto 6, Red Dead Redemption 2’de görülenlerin çok ötesinde etkileyici görsellere sahip olacak ve ortalarındaki fark, Yabanî Batı’da geçen açık dünya oyunu ile Grand Theft Auto V ortasındaki farktan daha büyük olacak. Bu sav, Fransız yayın organı Rockstar Mag’den geliyor.

GTA 6, grafiksel açıdan büyüleyebilir

Belirtilenlere nazaran GTA 6’ya güç verecek olan RAGE motorunun yeni versiyonu fizik, vakit algısı, render kalitesi ve yapay zeka konularında birtakım kıymetli iyileştirmeler sunacak. Görünüşe nazaran, Rockstar Games yalnızca şu anda mevcut olan öteki oyunlardan daha yeterli bir şey yapmakla kalmıyor, tıpkı vakitte daha evvel hiç yapılmamış bir şey yapıyor. Rapora nazaran GTA 6’daki su fiziği şimdiye kadar görülen hiçbir şeye benzemeyecek. Teze nazaran Rockstar Games, su fiziğini gerçek vakitli olarak hesaplayacak ihtilal niteliğinde bir sistem tasarladı ve bu da okyanusun oyunun dünyasında kıymetli bir yere sahip olacağını gösteriyor.

GTA 6 ayrıyeten araç fiziğinde de iyileştirmelere mesken sahipliği yapacak. Araç poligonlarının sayısında değerli bir artışla, oyunda daha hakikat deformasyonlar ve daha gerçekçi kazalar yer alacak ve rastgele bir hasar aracın yol tutuşunu da etkileyecek. Oyun ayrıyeten Vice City’nin gece hayatının ehemmiyetini daha uygun temsil etmek için fizikî olarak simüle edilmiş ışıklandırmaya sahip serinin birinci oyunu olacak. Hava durumu sistemi de serinin bir evvelki oyununa nazaran değerli ölçüde geliştirilecek ve oynanışı değerli ölçüde etkileyecek.

Grand Theft Auto 6 ile ilgili bu bilgiler kulağa inandırıcı gelse de, Rockstar Mag’in raporunda ortaya çıkan her şeye kuşku ile yaklaşmak gerekiyor. Son bilgiler ışığında GTA 6’nın Ekim 2023’te yani bu ay duyurulacağı ve bundan tam bir yıl sonra yani Ekim 2024’te piyasaya çıkacağı söyleniyor

İçerik
Bilim insanları istenmeyen mutasyonları yüzde 70’e kadar azaltmayı başardı

Araştırmacılar, geleneksel CRISPR teknolojisinde kullanılan gen editörünün bölünmesinin, istenmeyen genom mutasyonlarına neden olma bahtı değerli1

1 dk. 8 Okundu
İçerik
Elon Musk’ın 44 milyar dolara aldığı X’in (Twitter) güncel değeri gülünç seviyede

Eski mavi kuş Twitter yahut şimdiki ismiyle X, finansal manada güç devirlerden geçmeye devam ediyor.1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Minecraft’a Star Wars DLC’si geliyor!

Minecraft'ın büyük Live aktifliği düzenlendi. Aktiflikte oyun ile ilgili yeni duyurular yapıldı. İşte bütün aktiflikte1

2 dk. 35 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.