KATEGORİLER
Kripto Al Sat

30 saate kadar dayanan Samsung Galaxy Buds FE tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellikleri

Samsung Galaxy Buds Fe Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169411 0 Galaxy S23 FE akıllı telefon, Galaxy Tab S9 FE tablet ile birlikte tanıtılan Galaxy Buds FE, etkin gürültü engelleme ve kompakt tasarım dahil olmak üzere Galaxy Buds’ın sevilen birçok özelliğini daha uygun fiyata sunuyor.

Samsung Galaxy Buds FE özellikleri ile neler sunuyor?

Samsung Galaxy Buds Fe Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169411 1 Galaxy Buds FE, Galaxy Buds 2 ve Buds 2 Pro’da gördüğümüz çift şoförlü heyetimin tersine tek şoförlü konseyime sahip. Bluetooth 5.2 teması mevcut ve AAC, SBC, SSC codec bileşenleri destekleniyor. Bağlı Galaxy akıllı telefon, tablet ve dizüstü bilgisayar ortasında otomatik olarak geçiş yapma özelliği mevcut. Daha da değerlisi aktif gürültü tedbire ve ortam sesi özelliğiyle geliyor.

Sesli aramaların kalitesini artıran üç adet mikrofon bulunuyor. Kulaklığı kulağınızdan çıkardığınızda müziğin yahut görüntünün otomatik olarak durmasını sağlayan algılama sensörü mevcut. Üzerindeki düğmeler dokunmatik. Şarj kutusu başka yeni Galaxy Buds’lara benzeri dizaynda. Galaxy Buds FE, Samsun’un tüm kablosuz kulaklıkları ortasında en uzun pil ömrü sunan kulaklık. ANC kapalıyken 8.5 saate kadar, şarj kutusuyla birlikte 30 saate kadar kullanım sunuyor. ANC açıkken 6 saate kadar, şarj kutusuyla 21 saate kadar pil ömrü sunuyor.

Samsung Galaxy Buds FE fiyatı ne kadar?

Samsung Galaxy Buds Fe Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169411 2 Galaxy Buds FE’nin siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği var. Kulaklığın fiyatı 99 dolar.
İçerik
Redmi Note 13 Pro+ artık resmi: İşte özellikleri

Xiaomi, geçtiğimiz Ocak ayında tanıtılan Redmi Note 12 ve 12 Pro modellerinin halefi üzerinde hazırlıklara1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
Galaxy Xcover 7 ortaya çıktı: İşte özellikleri

Samsung, dayanıklılık odaklı yeni bir XCover modeli üzerinde çalışıyor olabilir. Bildiğiniz üzere koreli dev, 20221

1 dk. 4 Okundu
İçerik
NASA, Psyche sondasını altı yıl sürecek yolculuğuna uğurladı

Yeni bir lazer irtibat sistemi taşıyan NASA'nın Psyche sondası, altı yıl sürecek seyahatine başladı. Cuma1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.