KATEGORİLER
Kripto Al Sat

30 saate kadar dayanan Samsung Galaxy Buds FE tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellikleri

Samsung Galaxy Buds Fe Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169411 0 Galaxy S23 FE akıllı telefon, Galaxy Tab S9 FE tablet ile birlikte tanıtılan Galaxy Buds FE, etkin gürültü engelleme ve kompakt tasarım dahil olmak üzere Galaxy Buds’ın sevilen birçok özelliğini daha uygun fiyata sunuyor.

Samsung Galaxy Buds FE özellikleri ile neler sunuyor?

Samsung Galaxy Buds Fe Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169411 1 Galaxy Buds FE, Galaxy Buds 2 ve Buds 2 Pro’da gördüğümüz çift şoförlü heyetimin tersine tek şoförlü konseyime sahip. Bluetooth 5.2 teması mevcut ve AAC, SBC, SSC codec bileşenleri destekleniyor. Bağlı Galaxy akıllı telefon, tablet ve dizüstü bilgisayar ortasında otomatik olarak geçiş yapma özelliği mevcut. Daha da değerlisi aktif gürültü tedbire ve ortam sesi özelliğiyle geliyor.

Sesli aramaların kalitesini artıran üç adet mikrofon bulunuyor. Kulaklığı kulağınızdan çıkardığınızda müziğin yahut görüntünün otomatik olarak durmasını sağlayan algılama sensörü mevcut. Üzerindeki düğmeler dokunmatik. Şarj kutusu başka yeni Galaxy Buds’lara benzeri dizaynda. Galaxy Buds FE, Samsun’un tüm kablosuz kulaklıkları ortasında en uzun pil ömrü sunan kulaklık. ANC kapalıyken 8.5 saate kadar, şarj kutusuyla birlikte 30 saate kadar kullanım sunuyor. ANC açıkken 6 saate kadar, şarj kutusuyla 21 saate kadar pil ömrü sunuyor.

Samsung Galaxy Buds FE fiyatı ne kadar?

Samsung Galaxy Buds Fe Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169411 2 Galaxy Buds FE’nin siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği var. Kulaklığın fiyatı 99 dolar.
İçerik
Starfield, çıkış yaptığı gün tüm platformlarda 1 milyon eş zamanlı oyuncuyu geçti

Bethesda Game Studios’un bilim kurgu RPG cinsinde yeni oyunu Starfield, 6 Eylül’de çıkış yaptı ve1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
TSMC’de gecikmeler başladı: 2nm’de lider değişiyor

Bildiğiniz üzere tüm dünyanın gereksinim duyduğu yonga üretiminde rekabet yeterlice kızışmaya başladı. Bu bağlamda sektörün önde gelen üreticilerinden TSMC, Intel ve Samsung, odağını 3nm ve1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Apple Watch Series 9’un yeni özelliği güncellemeyle gelecek

Yeni Apple Watch Series 9, çift dokunuş hareketi, daha parlak ekranı, sıhhat datalarına erişip kaydedebilen1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.