KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xiaomi 14 Pro’nun bir özelliği daha belli oldu: Apple’dan ilham alacak

Xiaomi 14 Pro Nun Bir Ozelligi Daha Belli Oldu168613 0 Bildiğiniz üzere akıllı telefon pazarında titanyum kasaya geçiş eğilimi bir oldukça sürat kazandı. O denli ki bu gelişmenin çok yakında iPhone 14 Pro ve Pro Max modellerinde kullanılması bekleniyor. Fakat sırf Apple ile hudutlu kalmayabilir. Son raporlar, Xiaomi 14 Pro‘nun da titanyum alaşımlı gövdeye sahip olacağını ortaya çıkardı.

Xiaomi 14 Pro artık daha güçlü olacak

Bilmeyenler için Xiaomi 14 serisinin, Snapdragon 8 Gen 3 yonga setinin tanıtım aktifliğinin çabucak akabinde tanıtılması bekleniyor. Bu noktada Ekim ila Kasım ayına işaret edilirken, Xiaomi 14 serisi, Xiaomi 14 ve 14 Pro olmak üzere iki farklı modelde karşımıza çıkacak. Çin’den gelen yeni sızıntılar ise, amiral gemisi modelin daha sağlam titanyum alaşımlı gövdeye sahip olacağını söylüyor.

Xiaomi 14 Pro Nun Bir Ozelligi Daha Belli Oldu168613 1 Pekala Xiaomi 14 serisi neler sunacak? Akıllı telefon hakkında bildiklerimiz şu an için sonlu. Lakin mevcut raporlar, son derece ince ekran çerçeveleri, Snapdragon 8 Gen 3 işlemci, 1./28 inç boyutlarında 50MP ana kamera sensörü ve 90W şarj takviyeli 4.820 mAh pil paketine (Xiaomi 14) işaret ediyor. Xiaomi 14 Pro ise, bu kapasiteyi 120W ve 5.000mAh’a taşıyacak. 
İçerik
NASA, Ay’da veri depolamak için blockchain kullanmayı planlıyor

Uzay ajansı NASA, bilgisayar teşebbüsü Lonestar ve Man Adası yeni bir data depolama tahliline öncülük1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
İşte iPhone 15 Pro Max ile 15 Pro’yu ayıran kamera özelliği

Apple, her yıl olduğu üzere iPhone 15 serisinde de Pro’ların kamerasını öne çıkardı. Serinin en1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Vergisiz telefon düzenlemesiyle 9500 TL’ye alınabilecek en iyi telefonlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugünkü kabine toplantısının akabinde yaptığı açıklamada öğrencilere vergisiz telefon ve bilgisayar1

2 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.