KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Yepyeni tasarımı ve özellikleriyle Samsung Galaxy SmartTag 2 tanıtıldı

Samsung Galaxy Smarttag 2 Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169446 0 Samsung, dün yeni Fan Edition aygıt serisini (Galaxy S23 FE, Galaxy Tab S9 FE ve Galaxy Buds FE) tanıttı. Fan Edition serisinin bir modülü olmadığından farklı olarak yeni akıllı takip aygıtı Galaxy SmartTag 2 tanıtıldı. Önümüzdeki haftalarda satışa çıkacak yeni Galaxy SmartTag2 özellikleri ile neler sunuyor bakalım.

Galaxy SmartTag 2 fiyatı ne kadar, ne vakit çıkacak?

Galaxy SmartTag 2 fiyatı 30 dolar. SmartTag2, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle 11 Ekim’de satışa çıkacak.

Galaxy SmartTag 2 özellikleri

Samsung Galaxy Smarttag 2 Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169446 1 Galaxy SmartTag 2, yeni tasarımla geliyor. Eşkenar dörtgen yerine dikdörtgen bir biçime sahip ve aşınma ve yıpranmayı önlemek için metal halka kullanılmış. Yeni dizaynda su ve toza karşı dayanıklılık artırılmış.

SmartTag 2’nin yeni fonksiyonlarından biri de Kayıp Modu. Bu ne işe yarıyor? İrtibat bilgilerinizi giriyorsunuz. Akıllı takip aygıtınız kaybolduğunda bulan kişi telefonun NFC’sini kullanarak tarattığında sizin bağlantı bilgilerinize ulaşabiliyor. Bir öteki yeni özellik Pusula Görünümü. Bu özellik SmartTag’ın tam istikametini gösterdiğinden eşyalarınızı bulmanız çok daha kolay oluyor. Fakat sırf UWB özellikli aygıtlarla çalışıyor. Evcil hayvan gezdirme modu da eklendi.

Yeni Güç Tasarruf Modu, pil ömrünü 700 güne kadar artırabiliyor. Evvelki jenerasyona kıyasla iki katı bir artış kelam konusu. SmartTag artık olağan modda da daha uzun (%50 artışla 500 güne kadar) dayanıyor. Samsung, güç tasarruf modu açıkken hangi özelliklerin kısıtlandığını açıklamadı.

SmartTag 2’nin tanıtılmasıyla birlikte SmartThings uygulaması da güncellendi. SmartThings, yeni arayüzünde tam ekran harita görünümü sunuyor. Ayrıyeten SmartTag2, tıpkı Samsung hesabını kullanan yeni Galaxy telefonunuzla otomatik olarak senkronize ediliyor. Uygulama, Bluetooth LE, UWB ve Artırılmış Gerçeklik teknolojilerinden yararlanarak telefonun kamerasıyla akıllı takip aygıtınızın yerini bulmanıza da imkan tanıyor.

Güvenlik ve saklılık noktasında, bilinmeyen bir SmartTag aygıtı sizi takip ediyorsa SmartThings Bul uygulaması size uyarıda bulunuyor.

İçerik
Ev işlerini yapacak robotlar ne zaman gelecek? Uzmanlara göre uzakta değiller

Cumartesileri televizyonda yayınlanan Jetgiller çizgi sinemasını yakalamışsanız oradaki Rosie isimli robotu muhtemelen hatırlıyorsunuzdur. Rosie, ailenin1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Google Pixel 8 ve 8 Pro’nun tanıtım sayfaları sızdı: İşte özellikleri

Teknoloji devi Google, önümüzdeki günlerde yeni kuşak telefonları Pixel 8 ve Pixel 8 Pro'yu duyuracak. Bu bağlamda heyecanlı bekleyiş1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
14.nesil Intel Raptor Lake Refresh işlemcilerin tam listesi paylaşıldı

Ekim ayı tarihli Intel aktifliği yaklaşırken, bu aktiflikte tanıtılacak 14.nesil Intel Raptor Lake Refresh işlemcilerin özellikleri netleşmeye1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.