KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Yeni Star Wars Jedi oyunu doğrulandı: Cal Kestis’in hikayesi devam edecek

Yeni Star Wars Jedi Yapimi Icin Calismalara Baslandi169098 0 Titanfall ve Apex Legends üzere üretimlerin yaratıcısı Respawn tarafından geliştirilen ve 2019 yılında çıkış yapan Star Wars Jedi: Fallen Order, kısa müddette Star Wars kozmosunun en başarılı oyunlarından olmayı başarmıştı. Soulslike yapısı ile dikkat alımlı bir oynanış sunan üretimin öyküsü, geçtiğimiz aylarda çıkış yapan Jedi: Survivor ile devam etmişti. Görünüşe nazaran Respawn, serinin öyküsünü sonlandırmaya hazır değil.

Cal Kestis geri dönecek

Her iki Jedi üretiminde da Cal Kestis’i canlandıran Cameron Monaghan, Ocala Comic Con 2023 etkinliğinde üçüncü bir oyun üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Cameron, üretim hakkında ayrıntı vermekten kaçınsa da Respawn’ın üçüncü oyun üzerinde çalıştığı ortaya çıkmış oldu.

Hatırlarsanız Jedi: Survivor, Cal Kestis’in kıssasını bitirmemişti bu nedenle Respawn’ın yeni oyun üzerinde çalışmaya başlaması hayranları sevindirecektir. Tüm bunlara karşın Jedi: Fallen Order ve Jedi: Survivor üretimlerinin direktörü Stig Asmussen, geçtiğimiz haftalarda Respawn stüdyosundan ayrılmıştı. Bakalım yeni Jedi imali Asmussen olmadan nasıl olacak. Respawn’ın Jedi serisindeki yeni oyunu muhtemelen Playstation 5 ve Xbox Series neslinin sonlarına doğru çıkış yapacaktır.
 

İçerik
Apple etkinliği: Apple Watch 9 ve Watch Ultra 2’den tüm beklenenler

Apple, 12 Eylül’de Türkiye saatiyle 20:00’da düzenleyeceğiz Wanderlust isimli aktiflik kapsamında iPhone 15 serisiyle birlikte1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
iPhone 15’in tanıtılmasına saatler kala eski iPhone’lar için güncelleme yayınlandı: iOS 15.7.9

Apple, geçtiğimiz hafta iPhone kullanıcıları için iOS 16.6.1 güncellemesini yayınladı. Artık, eski iPhone ve iPad1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
iOS 17.1 beta sürümü yayınlandı: Yenilikler neler?

Apple, 27 Eylül’de işletim sistemlerinin birinci betalarını geliştiriciler için yayınladı. iOS 17 beta 1, AirDrop1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.