KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Gerçek Squid Game başlıyor: Ödül 4.5 milyon dolar!

Gercek Squid Game Basliyor Odul 4 5 Milyon Dolar169747 0 Squid Game 2. dönem ne vakit çıkacak şimdi bilinmiyor fakat Netflix, gerçek Squid Game’in yayınlanma tarihini paylaştı. Dizideki oyunları temel alan yarışta 456 kişi büyük ödül olan 4.56 milyon dolar için yarışacak.

Squid Game The Challenge 22 Kasım’da Netflix’te

Gercek Squid Game Basliyor Odul 4 5 Milyon Dolar169747 1 Netflix’in merakla beklenen reality show’u Squid Game: The Challenge, 22 Kasım’da yayınlanacak. İngiltere’de çekilen müsabaka, diziyi temel aldığından yarışmacılar birinci olarak efsanevi animatronik oyuncak bebek Young-hee’ye karşı Kırmızı Işık, Yeşil Işık oyununda uğraş verecek. 10 bölüm sonunda, parlak, nakit dolu kumbarada oyuncuları bekleyen ölçü 4.56 milyon dolar!

10 kısım sonunda ödül 4.56 milyon dolar

Netflix, Squid Game dizisini Haziran 2022’de duyurmuş, 2021’de gösterime girmesinin akabinde büyük bir muvaffakiyet elde etmişti. Kasım ayında yayınlanacak Squid Game: The Challenge ile “Gerçek hayatta Squid Game nasıl olur?” sorusunun cevabını alacağız. Bu ortada çıkış tarihi duyurulmasa da birkaç yeni oyuncunun geleceğini öğrendiğimiz Squid Game 2. dönem için çalışamlar sürüyor.

İçerik
Google Chrome’un yeni tasarımı tanıtıldı: İşte gelecek yenilikler

Google, Chrome’un 15. yılını yeni dizaynla kutluyor. Web tarayıcının yeni görünümü, Google’ın Material You dizaynını1

3 dk. 4 Okundu
İçerik
Youtube oyun sektörüne adım atıyor: İlk testler başladı

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz Haziran ayında Google'ın ''Playables'' isimli yeni bir özellik üzerinde çalıştığından sizlere bahsetmiştik.1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Apple, kendi yapay zekası için günde “milyonlarca” dolar harcıyor

An itibariyle -en azından göründüğü kadarıyla- Apple, yapay zeka alanında rakiplerinin gerisinde kalmış durumda. Lakin1

1 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.