KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Yeni iPad, iPad mini ve iPad Air ufukta göründü: Yakında geliyor

Yeni Ipad Ipad Mini Ve Ipad Air Ufukta Gorundu169487 0 Bildiğiniz üzere Apple şu sıralar bir dizi yeni tablet üzerinde çalışıyor ve bunların tümü önümüzdeki aylarda resmileşecek. Bugün ise yeni iPad, iPad küçük ve iPad Air hakkında değerli bilgiler paylaşıldı. Pekala Apple’ın yeni jenerasyon tabletleri neler sunacak? İşte tüm bildiklerimiz..

Yeni iPad, iPad küçük ve iPad Air ufukta göründü

Bilmeyenler için yeni iPad, iPad küçük ve iPad Air modellerinin iPadOS 17 sürümü ile tanıtılması bekleniyor. Münasebetiyle bu gelişme, gelecek ay paylaşılacak iPadOS 18 güncellemesinden evvel yeni bir lansmana işaret ediyor. 

Öncelikle yeni iPad Küçük modelinin selefi ile tıpkı dizayna sahip olması bekleniyor. Ancak daha yeni iç donanımla karşımıza çıkacak. Ayrıyeten Apple, bir değil tam iki farklı iPad Air sürümü üzerinde çalışıyor. Bunlardan biri temel modelden daha büyük daha güçlü bir model olabilir. Her iki iPad Air sürümü, mevcut ile misal dizaynda tanıtılacak.

Yeni Ipad Ipad Mini Ve Ipad Air Ufukta Gorundu169487 1  Apple’ın yol haritasında giriş düzeyi bir model daha yer alıyor. Bu sürüm, 11.nesil modelle birebir tasarımı paylaşırken daha güçlü bir yongaseti ile karşımıza çıkacak. Son olarak M3 çipli iPad Pro da her vakit üzere iki farklı ekran boyutu ile geliyor. Ayrıyeten Apple, yeni bir Magic Keyboard üzerinde de çalışıyor olabilir. 
Yeni Ipad Ipad Mini Ve Ipad Air Ufukta Gorundu169487 2 Niketim daha evvel ortaya çıkan bilgiler, aygıtın alüminyum gövde, daha büyük bir touch pad ve ivmeölçer de dahil olmak üzere birtakım yeni sensörlere sahip olacağını bizlere gösterdi. Yeni kuşak iPad, iPad küçük ve iPad Air hakkında bildiklerimiz şu an için bunlarla hudutlu. Lakin gelecekte daha fazla bilginin paylaşılacağını düşünüyoruz.
İçerik
WhatsApp’a hesaplar arasında geçiş yapma özelliği geliyor

Android için WhatsApp'ın beta sürümünde "Ayarlar" kısmının arayüzü güncellendi ve birebir aygıtta birden fazla hesap1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Twitter (X), kan kaybediyor: İndirmeler ve kullanıcı sayısı hızla düşüyor!

Twitter, X marka değişikliğinin akabinde indirme sayısında son on yılın en düşük düzeyine ulaştı. 601

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Haftaya A101 marketlerde premium fiyatta akıllı televizyonlar ve realme 10 var

Bu sıralarda meskeninize üst düzeyde bir akıllı televizyon arıyorsanız Samsung, Toshiba ve Philips markalarının premium1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.