KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Amazon duyurdu: Prime Video servisi reklamlı oluyor!

Amazon Duyurdu Prime Video Servisi Reklamli Oluyor169048 0 Amazon’un film-dizi izleme platformu Prime Video, yakında reklamlı oluyor. Kullanıcılar, içerikleri reklamsız izlemek için aylık Prime aboneliklerine ek fiyat ödeyecek.

Prime aboneliğine ek ücretlendirme

Amazon, Prime aboneliği kapsamında Amazon Studios tarafından üretilen Amazon orjinal içeriklerinin yanı sıra sinema, dizi, gösterileri içeren Prime Görüntü servisini sunuyor. Şimdiye kadar platformdaki içerikler reklamsız olarak sunuluyordu lakin 2024 yılı prestijiyle bu değişecek.

2024’te uygulamaya geçilecek

Kullanıcıların reklamsız izleme tecrübesi için Prime abonelik fiyatına ek olarak ayda 3 dolar ödemeleri gerekecek. Bu fiyatlandırma elbette Amerika için geçerli. Amazon, reklamsız aboneliğin fiyatını öbür ülkeler için muhakkak olmayan bir tarihte açıklayacağını söyledi.

Platformda kaç reklam gösterilecek bilinmiyor. Saatte yaklaşık dört dakikalık reklam gösterileceği söyleniyor. Reklamlar birinci olarak ABD, İngiltere, Almanya ve Kanada’da 2024 başında sunulacak. Yılın ilerleyen aylarında Fransa, İtalya, İspanya, Meksika, Avustralya’da uygulanacak. 2024’te Prime üyeliğinde artış yapılmayacak.

Amazon Prime üyeliği ne kadar?

Amazon Prime Görüntü servisini de kapsayan Prime üyeliği Türkiye’de aylık 39 TL.

İçerik
Rafa kaldırılan GeForce RTX 3090 SUPER ortaya çıktı

Geçtiğimiz aylarda Ada Lovelace mimarisinin orta ve orta üst düzey modellerini kullanıcılar ile buluşturan Nvidia, bilhassa1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Intel Core i5-14600K tanıtımdan önce Geekbench’te göründü: İşte sonuçlar

Bildiğiniz gibi Intel Raptor Lake Refresh ve 14.Nesil Meteor Lake işlemciler için geri sayım başladı. Bu bağlamda lansman penceresi1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Riot Games’ten Cumhuriyetin 100. yılına özel turnuva: Toplam 420 bin TL ödül havuzu

Türkiye Cumhuriyeti, 100. yaşını kutlamaya artık günler sayıyor. Bu değerli dönüm noktasını kutlamak için ise1

2 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.