KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xiaomi Watch S3 ufukta göründü: İşte beklenen özellikler

Xiaomi Watch S3 Ufukta Gorundu Iste Beklenen Ozellikler168488 0 Çinli teknoloji devi Xiaomi, eser yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bu bağlamda amiral gemisi Xiaomi 14 serisi üzerinde hazırlıklarını sürdüren Çinli dev, çok yakında sürpriz bir duruyu paylaşabilir. Bugün, Watch S2 modelinin halefi olacak Xiaomi Watch S3 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

Xiaomi Watch S3 ufukta göründü

Bilmeyenler için Xiaomi Watch S2, 150 eurodan başlayan fiyatlar ile Aralık 2022’de tanıtıldı. Bu noktada ön yüzünde 466×466 çözünürlük sunan 1.43 inç AMOLED ekranla desteklenen akıllı saat, 500mAh pil pakasitesipaslanmaz çelikten oluşan gövde tasarımı, kalp atış suratı, uyku, kan basıncı ve kandaki oksijen düzeyi takibi gibi bilhassa ile karşımıza çıktı.

Bu noktada yeni sızıntılar, Galaxy Watch S3’ün selefine kıyasla 520 mAh pil kapasitesine sahip olacağını söylüyor. Ayrıyeten aygıtın ön ekranı, artık dinamik yenileme hızı sunacak vebu yükseltmenin pil tüketimi konusunda kıymetli bir verimlilik sağlayacağı belirtiliyor. Ek olarak Watch S3’e 4G irtibatı ve lokal sesli arama takviyesi eşlik edecek. 

Akıllı saatin sensör ayrıntıları, ekran çözünürlüğü ve fiyatı üzere bilgiler ise şimdi paylaşılmadı. Lakin sızıntı kaynağı Xiaomi Watch S3 için yıl sonunda düzenlenecek Xiaomi 14 serisi lansmanına işaret ediyor.  Bu noktada yeni kuşak telefonların her yıl olduğu üzere Aralık ayında Snapdragon 8 Gen 3 platformu ile tanıtılacağını belirtelim. Bu nedenle bekleyiş bir mühlet daha devam edecek diyebiliriz.

İçerik
iOS 17’ye geçiş beklenenden daha düşük seviyede ve bunun nedenleri çok bariz

Apple, iOS 17'yi geçtiğimiz ayın ikinci yarısında tüm uyumlu iPhone modelleri için genel kullanıma sunmuştu.1

2 dk. 6 Okundu
İçerik
X’te beğenilenleri gizleme dönemi başladı

X (eski ismiyle Twitter) yeni özellikler getirmeye devam ediyor. Platform tarafından yapılan açıklamada X'e ödeme1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
İşte iPhone 15 Pro Max ile 15 Pro’yu ayıran kamera özelliği

Apple, her yıl olduğu üzere iPhone 15 serisinde de Pro’ların kamerasını öne çıkardı. Serinin en1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.