KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iOS 17.1 beta sürümü yayınlandı: Yenilikler neler?

Ios 17 1 Beta Yayinlandi Yenilikler Neler169238 0 Apple, 27 Eylül’de işletim sistemlerinin birinci betalarını geliştiriciler için yayınladı. iOS 17 beta 1, AirDrop güncellemeleri, yeni Apple Müzik özellikleri ve fazlasını içeriyor.

iOS 17.1 beta ile gelen yenilikler

iOS 17.1 (21B5045h), Apple Müzik’te müzikleri ve albümleri favorilere eklemenize müsaade veriyor. Müzik yahut albümde üç nokta menüye dokunulduğunda yeni Favorilere ekle simgesi çıkıyor. Favorilere eklenen tüm müzikler ve albümler otomatik olarak oluşturulan çalma listelerine ekleniyor. Ayrıyeten çalma listelerini özelleştirmek için kullanılabilen albüm resmi kitaplığı eklendi.

Apple, iOS 17 tarifinde AirDrop’a eklenen yeni internet üzerinden transfer özelliğinden bahsetmişti. Bu özellik sayesinde kapsama alanı dışında belge transferi sürdürülüyor. iOS 17’nin birinci sürümünde yer almayan bu özellik, iOS 17.1 ile geldi. Ayarlarda AirDrop transferinin tamamlanması için WiFi’a ek olarak hücresel bilgi kullanımını seçebileceğiniz yeni bir seçenek bulunuyor.

iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max’te dinamik ada alanına el fenerinin açık olduğunu bildiren bir gösterge eklenmişti. El fenerini kullandıktan sonra kapatmayı unuttuğunuzda yahut ezkaza el feneri butonuna bastığınızda kullanışlı olabilir. iOS 17.1 ile iPhone 14 Pro dahil dinamik adaya sahip tüm modellere bu gösterge eklendi.

İçerik
Mars’taki devasa kraterin ayrıntılı bir fotoğrafı yayınlandı

Yeni imaj Arizona Üniversitesi araştırma enstitüsü çalışanları tarafından paylaşıldı. Bilim insanları HiRise kamerasının yardımıyla elde1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Whatsapp son güncellemesi ile ne yenilikler getirdi? Ne yenilikler yolda?

Dünyanın en büyük anlık haberleşme uygulaması Whatsapp, iOS ve Android üzerinden test etmeye başladığı yabancılara1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
TikTok Türkiye’den pazarlama hakkında araştırma

Türkiye’de büyük kitlelere ulaşan toplumsal medya platformu TikTok, Türkiye’de birinci sefer #işteTikTok aktifliği düzenledi. Aktifliğe1

3 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.