KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Yeni bir G.I. Joe oyunu geliyor

G I Joe Wrath Of Cobra Tanitildi168398 0 Oyuncak, televizyon, sinema ve oyun dünyasının en değerli figürlerinden birisi olan G.I. Joe, yeni üretimlerine orta vermeden devam ediyor. Önümüzdeki yıl kaydırmalı üslupta yeni bir G.I. Joe oyunu çıkacak.

G.I. Joe: Wrath of Cobra neler sunuyor?

G.I. Joe: Wrath of Cobra ismini alan yeni oyun son periyotta trendi giderek yükselen 2D kaydırmalı oynanış mekaniğini temel alıyor. Retro grafiklere sahip olan oyun beat ’em up stilinde hazırlanmış.

Oyunda Kobra Adası, The Pit, Kobra’nın çok zımnî deniz altı üssü üzere ikonik yerlerde çaba ederken hem karada hem havada hem de suda hareket edebiliyorsunuz. Pek çok silah ve ekipman ile tekrar tek maksat Kobra kumandanını durdurmak.

Oyun öykü ve arcade modlarını hem online hem de mahallî olarak 4 bireye kadar oynatabilecek. Oyunun müzikleri TMNT: Shredder’s Revenge müziklerini de yapan Tee Lopes’e emanet edilmiş. G.I. Joe: Wrath of Cobra oyunu Nintendo Switch, macOS ve Windows için gelecek yılın birinci aylarında çıkacak. Steam ve Epic Games üzerinde ön kayıtlar açıldı.

İçerik
Apple’ın Android telefonlardan kopyaladığı beş iPhone 15 özelliği

Apple ve Android dünyası ortasındaki birbirini taşlamalar epeyce eskiye dayanıyor. Kullanıcılar tarafında bu durum bazen1

3 dk. 1 Okundu
İçerik
Cougar soğutmalı oyuncu koltuklarını duyurdu

Oyuncu dünyasında koltuk eserleri de artık değerli bir yer tutmaya başladı. Ergonomiye ve aydınlatmaya ehemmiyet1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Düşük gecikme ile 12 saat pil ömrü: Karşınızda Sony InZone Buds

Sony, geçtiğimiz gün gayriresmi olarak PS5 Slim olarak isimlendirilecek yeni PS5 modelini tanıttı. Firma tıpkı1

2 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.