KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xiaomi Watch 2 Pro’nun çıkış tarihi resmen açıklandı: İşte beklenen özellikler

Xiaomi Watch 2 Pro Nun Cikis Tarihi Resmen Aciklandi169113 0 Bildiğiniz üzere giyilebilir teknolojilere olan yatırımlarını sürdüren Xiaomi, uzun vakittir beklenen Xiaomi Watch 2 Pro modelini tanıtmaya hazırlanıyor. O denli ki akıllı saat daha evvel IMEI veri tabanı üzere teknik platformlarda karşımıza çıkmıştı. Son olarak Xiaomi Watch 2 Pro‘nun çıkış tarihi de resmen açıklandı.

Xiaomi Watch 2 Pro 26 Eylül’de geliyor

Bilmeyenler için Xiaomi, merakla beklenen Xiaomi 13T serisi için 26 Eylül tarihli bir lansman aktifliği duyurdu. Bunun akabinde tüm gözler Xiaomi Watch 2 Pro’ya çevrildi diyebiliriz. Niketim birçok sızıntı, akıllı saatin mevcut aktiflikte tanıtılacağı istikametindeydi. Bugün ise Xiaomi, Xiaomi Watch 2 Pro’nun 26 Eylül’de tanıtılacağını resmen doğruladı. 

Xiaomi Watch 2 Pro özellikleri

Aktarıldığı kadarıyla Xiaomi Watch 2 Pro, 466×466 piksel çözünürlük sunan 1,43 inç boyutlarında AMOLED ekranla kullanıcıların karşısına çıkacak. Bu ekrana ise, 2GB RAM ve 32 GB depolama ile eşleştirilen Snapdragon W5+ Gen 1 işlemci ve 500mAh pil paketi eşlik edecek. Ayrıyeten modelin LTE ve Bluetooth olmak üzere iki farklı sürüme sahip olacağını belirtelim.

Tasarım açısından Gorilla Glass ve çelik bir gövdeye sahip olan Xiaomi Watch 2 Pro, gümüş deri yahut siyah kauçuk kayış seçenekleri ile geliyor. Sensör kısmında ise 150 spor modu, EKG izleme, kalp atış suratı izleme, beden ısısı ve uyku takibi gibi özellikleri mevcut. Ayrıyeten 50 metreye kadar suya dayanıklılık derecesine de sahip olduğunu hatırlatalım.

İçerik
GeForce RTX 5090’dan ilk bilgiler geldi: Sınırları zorlayacak

Nvidia Blackwell GPU mimarisinin zirve model ekran kartı GeForce RTX 5090'dan yeni bilgiler gelmeye başladı. Bildiğiniz1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Motorola G54’ün lansman tarihi belli oldu: İşte beklenen özellikler

Geçtiğimiz günlerde Moto G84'ü piyasaya süren Motorola, yeni akıllı telefonu Moto G54'ü 6 Eylül'de Hindistan'da1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Vision Pro rakibi sanal ve karma gerçeklik başlığı Meta Quest 3 satışa çıkıyor

Oculus Quest 2'nin gelişinden bu yana geçen üç yılın akabinde Meta nihayet tüketici odaklı sanal1

4 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.