KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Geliştiriciler bastırdı Unity geri adım attı

Unity Gelistirici Ucretlerini Degistirdi169083 0 Geçtiğimiz hafta geliştiricilere yönelik fahiş indirme fiyatları yansıtacağını duyuran Unity, gelen büyük reaksiyonlar sonrasında geri adım attı. Artık indirme fiyatları muhakkak kaideleri karşılayanlara yansıtılacak.

Unity indirme fiyatları ne kadar?

Geçtiğimiz hafta yayınlanan yeni siyasete nazaran belli bir gelir hududunu aştığında indirme fiyatları devreye giriyordu. Bilhassa yardım kuruluşlarının ve armağan oyun dağıtıcılarının olumsuz etkilendiği bu siyaset oyunu silip yine yüklemelere bile masraf bindiriyordu.

Geliştirici dünyasından büyük reaksiyon alan Unity bu hafta geri adım attı. Yeni siyasette artık Unity oyun motorunu kullanan Unity Runtime Fee ödemeyecekler. Yalnızca en yeni Unity LTS sürümüne geçiş yapan geliştiricilere bu kural uygulanacak. Unity LTS kullanan geliştiriciler son 12 ayda 1 milyon doları geçtiğinde çıkarlarının yüzde 2.5’ini kesinti olarak verecek.

Ayrıca oyunu silip yüklemeler sayılmayacak ve tekil ziyaretçi temel alınacak. Bu kural 2024 yılında Unity LTS indirmeye sunulduğunda geçerli olacak. Ayrıyeten Unity Personal aboneleri 200 bin dolar çıkara kadar üst aboneliklere geçmek zorunda kalmayacak. Evvelce bu sayı 100 bin dolardı.

İçerik
Samsung, devasa ekranlı 8K televizyonunu tanıttı: 40.000 dolar!

Samsung, 2023 65 inç, 75 inç ve 85 inç 8K QN900C Neo QLED TV serisinden1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Redmi Note 13 Pro’nun şarj hızı ortaya çıktı

Xiaomi'nin Redmi Note 13 serisi akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlandığı biliniyor. 3C sertifikasyon sitesinde 2312DRA50C1

1 dk. 5 Okundu
İçerik
WhatsApp, aramalarda güvenliği artırıyor: İşte yeni özellik

WhatsApp, bilinmeyen aramaları sessize alma özelliğinin akabinde aramalarda IP adresinizi koruyacak yeni bir özelliği kullanıma1

1 dk. 8 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.