KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Apple iCloud iki yeni abonelik seçeneği daha sunuyor

Apple Icloud Daha Buyuk Depolama Alanlarini Sunar168921 0 Geçtiğimiz aylarda iCloud bulut abonelik fiyatlarına yüzde 100 artırım yapan Apple, bu hafta ise daha büyük kapasiteye muhtaçlığı olan kullanıcılara yönelik olarak iki yeni abonelik seçeneğini kullanıcılara sunuyor.

Apple iCloud yeni abonelik seçenekleri

Normalde Apple iCloud için en düşük seçenek olan 5GB fiyatsız, 50GB kapasite ise 12.99TL aylık fiyata doğaldı. En üst düzey ise 2TB olarak 129.99TL aylık fiyat gerektiriyordu. Yeni eklenen abonelikler ise aylık 899TL için 6TB ve aylık 1799TL için 12TB olarak belirlenmiş.

Gelişen fotoğraf ve görüntü teknolojileri ile artık kaydedilen bir içeriğin boyutları epey artmış durumda. Bilhassa profesyoneller için yüksek saklama kapasiteleri artık mecburî hale geliyor. Apple da rakip platformlar ile ortasındaki farkı kapatmayı amaçlıyor.

İçerik
Ay’da su bulmak için Hindistan ve Japonya güçlerini birleştiriyor

Japonya Havacılık ve Uzay Keşif Ajansı (JAXA) Hindistan ile birlikte Ay'ın güney kutbuna yapılacak ortak1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Fransa, radyasyon azaltıcı iPhone 12 güncellemesini test ediyor

Fransa bu ayın başlarında elektromanyetik radyasyona maruz kalma sonlarının ihlal ettiği gerekçesiyle iPhone 12'nin satışını1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
WhatsApp arayüzü yenileniyor: İşte yeni tasarımı

Dünyanın önde gelen iletileşme platformlarından WhatsApp, hem tasarım hem de yeni özellikler ile güncellenmeye devam ediyor.1

1 dk. 9 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.