KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Kullanıcılar Apple Vision Pro’nun çok ağır olduğunu bildiriyor

Kullanicilar Apple Vision Pro Nun Cok Agir Oldugunu Bildiriyor169609 0 Apple ilk karma gerçeklik başlığı olan Vision Pro‘yu haziran ayında duyurdu. Lakin şirket hala aygıtın farklı taraflarını geliştirmek için çalıştığından aygıt şimdi piyasaya çıkış yapmadı. Esasen Apple da tanıtım sırasında Vision Pro’nun 2024’ün başlarında çıkacağını açıklamıştı. Bununla birlikte başlığı deneyen kimi kullanıcıların kısa müddetler için bile olsa Pro’nun çok ağır olduğunu söylüyor.

Vision Pro, tartı konusunda üzebilir

Mark Gurman, “Power On” bülteninde, mevcut modelin yaklaşık yarım kilo (453 gr) tartısında olduğunu ve bunun kimi kullanıcılar için çok ağır olduğunu söylüyor. Bu durum, kısa müddetli kullanımlarda bile birtakım kullanıcıların boyun ağrısı yaşamasına sebep oluyor. Bunula birlikte bu tartının Apple’a özel olmadığını belirtelim. Örneğin Meta Quest 3, 515 gram yüke sahip. Fakat tartının dağıtılış hali konforda çok değerli.

Kullanicilar Apple Vision Pro Nun Cok Agir Oldugunu Bildiriyor169609 1 Öte yandan Apple’ın halihazırda Vision Pro testlerinin son evrelerine geldiği ve bu noktadan sonra tartı konusunda bir şey yapamayacağı bildiriliyor. Lakin şirketin, yükü daha eşit bir formda dağıtmaya yardımcı olacak bir baş üstü kayışı düşündüğü ve gelecekteki modeller için mevzuyu daha ciddiye aldığı söyleniyor. Mevcut haliyle başlık, yüzünüzüz ön tarafına hakikat baskı uygulayacak üzere görünüyor. Ek olarak belirtmek gerekiyor ki, Meta Quest 3’te bulunan baş üstü kayış, tartının dağıtılmasına katkıda bulunuyor.

Bunun yanı sıra, Apple’ın Vision Pro’nun sonraki sürümlerini gözlük takan bireyler için daha erişilebilir hale getirmek için çalıştığı da bildiriliyor. Bilmeyenler için, mevcut model gözlükle kullanılamıyor ve kullanıcıların kullanmadan evvel manyetik reçeteli lensler takması gerekiyor. Apple’ın gelecekteki aygıtları evvelce kurulmuş reçeteli lenslerle satmayı düşündüğü bildiriliyor. Lakin bu yaklaşım, kullanıcının görme reçetesinin değişmesi ya da Vision Pro’yu diğerleriyle paylaşmak istemesi üzere zorlukları da beraberinde getirebilir.

İçerik
Cep Telefonu Kaskosu Nedir?

Cep Telefonu Kaskosu Nedir? Telefon kaskosu, telefonu çarpma ya da düşürme, sıvı teması, yüksek voltaj,1

2 dk. 22 Okundu
İçerik
Merak sona erdi! Samsung Galaxy S23 FE tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellikleri

Samsung, beklendiği üzere fiyat performans odaklı Galaxy S23 FE modelini duyurdu. Pekala Galaxy S23 FE1

3 dk. 7 Okundu
İçerik
Twitter (X), Premium üyelere özel yeni keşfet özelliğini yayınlayacak

Dünyanın en büyük toplumsal medya uygulamalarından biri olan Twitter (X), Premium üyelere özel geliştirilmiş keşif1

1 dk. 28 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.