KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xiaomi MiOS sadece Çin’e özgü kalabilir, MIUI 15 devam edecek

Xiaomi Mios Iddialari Ne Kadar Gercek169602 0 Xiaomi dünyası son günlerde yeni bir orta yüz konsepti tezi ile çalkalanıyor. Xiaomi’nin MIUI 15 yerine MiOS adı verilen daha dinamik bir kullanıcı orta yüzüne geçiş yapacağı argümanları bu hafta yalanlandı.

MiOS gelecek mi gelmeyecek mi?

Firmanın mios.cn isminde bir alan için müracaat yapması ve birtakım kaynakların savları ile gündeme gelen MiOS hakkında yeni bir açıklama geldi. Bilindiği üzere Xiaomi’nin yeni bir AOSP uyumlu işletim sistemine geçeceği ve bunun da MiOS olacağı tez edilmişti.

Farklı bir kaynak MIUI 15 güncellemesinin beklendiği üzere ilerlediğini ve MiOS konseptinin gündemde olmadığını belirtti. Buna nazaran MIUI 15 güncellemesi muhakkak aygıtlarda testlere devam ediyor. Bu yüzden MiOS konseptine geçiş için ortada rastgele bir işaret yok.

Kaynaklar MiOS orta yüzüne bir geçiş olsa bile bunun yalnızca Çin’de olabileceğini ve küresel pazarda MIUI 15 sürümünün devam ettirileceğini belirtmiş. MIUI 15 sürümü Xiaomi 14 serisi ile birlikte tanıtılacak.

İçerik
Google Asistan’a yapay zekalı Bard eklendi: Artık çok daha zeki

Geçtiğimiz gün düzenlenen Made by Google etkinliğinde şirket, Bard yapay zeka sohbet robotunu Google Asistan'a1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Galaxy Buds FE’den ilk görüntüler paylaşıldı: İşte tasarımı

Teknoloji devi Samsung, şimdiye kadarki en ucuz kulaklığı Galaxy Buds FE'yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu1

1 dk. 11 Okundu
İçerik
iPhone 15 serisinin RAM miktarı belli oldu: 2 modelde artış var

Apple bildiğiniz üzere iPhone'ların RAM miktarını lansman etkinliklerinde açıklamıyor. Fakat kısa mühlet evvel yayınlanan Xcode1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.