KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Google Chrome’da sekmeleri yapay zeka organize edecek

Google Chrome Da Sekmeleri Yapay Zeka Organize Edecek169613 0 Google, Chrome tarayıcı için sekmeleri organize et özelliğini test ediyor. Bu özellik, yapay zeka dayanağıyla kullanıcının birde fazla açık sekmesini otomatik olarak düzenleyecek. Şu anda Chrome Canary’de kullanılabiliyor.

Sekmeleri organize et özelliği geliyor

Chrome’un yeni özelliği Microsoft Edge’de yakın vakitte tanıtılan emsal sekmeleri gruplandır özelliğine çok benziyor. Sekmeleri organize et özelliği, kullanıcının içeriğe nazaran farklı sekmeleri bir küme içinde birleştirmesine yardımcı olacak. Yeni özelliğe erişmek için birinci sekmenin solundaki düğmeye tıklayıp küme oluşturma seçeneğine tıklamak gerekiyor.

Sekmeleri organize et, şu anda sadece Canary sürümünde mevcut, tüm kullanıcılara ne vakit açılacağı muhakkak değil. Google, sıklıkla yeni özellikleri test ediyor lakin bunlardan kimileri final sürümde oluyor. Chrome’a yakın vakitte görüntüden ekran imajı alma, trend aramaları adres çubuğunda gösterme üzere bir dizi yeni özellik eklendi.

İçerik
Nothing Phone (2) için Nothing OS 2.0.3 güncellemesi başladı

Son periyodun ilgi çeken telefonları ortasına girmeyi başaran Nothing Phone (2) modeli güncellemelere sürat kesmeden1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Gelecek yılın Exynos modelleri detaylanıyor: RDNA orta seviyeye gelecek

Son yıllarda Exynos ailesinin başarısız performansı ve verimliliği, Samsung’un başını önemli manada ağrıtmıştı. Performans konusunda1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
ITOPYA. COM’da Okula Dönüş Fırsatları!

Yeni bir eğitim yılının zili çalarken ITOPYA.COM’da kusursuz bir kampanya düzenliyor. OKULA DÖNÜŞ FIRSATLARI kampanyası1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.