KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xiaomi 13T iki versiyonda geliyor: Bazı bölgelerde Leica kamerayla sunulacak

Xiaomi 13T Iki Versiyonda Geliyor Leica Kamerali Ve Standart168464 0

Xiaomi 13T serisinin çıkışına çok az bir müddet kaldı. Xiaomi 13T ve 13T Pro‘nun Eylül ayı sonunda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Lansman öncesinde akıllı telefonların teknik özellikleri ve fiyatı internete düştmüştü. Artık ise öteki bir detay daha ortaya çıktı.

Yeni bilgiler Sudhanshu Ambhore’den geliyor. Hintli kaynak Xiaomi 13T’nin birkaç görüntüsü yayınladı. Render’larda en çok dikkat çeken şey ise bir adedinin art kamerasında Leica markasının yer alması, başkasında ise bu türlü bir ibare bulunmaması.

Xiaomi 13T’nin iki farklı versiyon olarak piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Bu versiyonlardan biri Leica markası taşırken, başkası Leica markasından yoksun bir formda gelecek. Her iki akıllı telefonun teknik özellikleri büsbütün tıpkı kalacak.

Xiaomi 13T Iki Versiyonda Geliyor Leica Kamerali Ve Standart168464 1

Avrupa’ya Leica imzasıyla gelecek

Bazı bölgelerdeki kullanıcılar Leica markalı versiyona sahip olma ayrıcalığını yaşayacaklar. Öbür bölgelerde ise bu marka bulunmayacak. Xiaomi 13T’nin “Leica versiyonu” Leica markasının büyük bir üne sahip olduğu ve fotoğrafçılık segmentinde kalite ile özdeşleştiği Avrupa’ya gelecek üzere görünüyor.

Leica’nın şimdi çok fazla penetrasyona sahip olmadığı gelişmekte olan pazarlarda ise Çinli şirket Xiaomi 13T’yi Alman fotoğrafçılık devinin markası olmadan piyasaya sürecek. Her iki durumda da Xiaomi 13T’nin kamera konfigürasyonunda rastgele bir değişiklik olmayacağını belirtelim.

İçerik
TikTok’a Avrupa’dan rekor ceza: 345 milyon euro ödeyecek

Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya mesken sahipliği yapan TikTok, yasaklama ve veri ihlali haberleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Artık de1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Tecno Phantom V Flip’in lansman tarihi belli oldu

Tecno, geçtiğimiz Şubat ayında gerçekleşen MWC 2023'te yatay olarak katlanabilen cihazı Phantom V Fold'u piyasaya sürmüştü. Şimdilerde ise1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Parker Güneş Sondası, insanlar tarafından yapılan bir nesnenin çıktığı en yüksek hıza ulaştı

Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi'ne (NASA) bağlı Parker Güneş Sondası, insanlar tarafından yapılan bir objenin1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.