KATEGORİLER
Kripto Al Sat

X Premium özelliği Threads’e ücretsiz geldi

X Premium Ozelligi Threads E Ucretsiz Geldi169702 0 Instagram‘ın unutulan uygulaması Threads, yeni özelliklerle daima güncelleniyor. Son olarak Twitter’da X Premium abonelere sunulan özelliklerden biri fiyatsız olarak herkese açıldı.

Threads’de gönderiler düzenlenebilecek

Meta’nın Twitter rakibi Threads’in son güncellemesi en çok istenen özelliklerden biri olan düzenleme butonunu getiriyor. Gönderi düzenleme seçeneği hem taşınabilir uygulama hem de web sürümde olacak. Yeni özellik, bugünden itibaren kullanıcılara kademeli olarak sunulacak.

Threads’de kullanıcılar artık gönderileri paylaştıktan sonra düzenleyebilecek. Gönderi, birinci beş dakika içinde istenildiği kadar düzenlenebilecek; bu mühletin sonunda düzenleme seçeneği kapatılacak. Özelik, ücretsiz fakat Twitter’a kıyasla daha sınırlı. Threads, daha kısa müddette düzenlemeye müsaade vermekle birlikte gönderide yapılan düzenlemeleri (düzenleme geçmişini) göstermiyor. Sadece gönderinin düzenlenip düzenlenmediğine dair bir simge gösteriliyor.

Threads’de gönderi düzenleme dışında sesli gönderi paylaşma özelliği geldi.

İçerik
Cumhurbaşkanı Erdoğan, öğrencilere vergisiz telefon düzenlemesi şartlarını açıkladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugünkü kabine toplantısının akabinde yaptığı açıklamada öğrencilere vergisiz telefon ve bilgisayar1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
JPMorgan, blockchain tabanlı ödeme sistemine odaklandı

Dev bankacılık kuruluşu JPMorgan, blockchain tabanlı ödeme sistemleri için araştırma yapıyor. Bankacılık devinin, blockchain çalışmaları1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
LG’nin katlanabilir ekranlı ilk dizüstü bilgisayarı LG Gram Fold çıktı

Son yıllarda Lenovo ve Asus’un kompakt dizüstü bilgisayar tecrübesi ya da dev bir ekran sunan1

3 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.