KATEGORİLER
Kripto Al Sat

İşte Google’ın yeni akıllı saati: Pixel Watch 2

Google Pixel Watch 2 Tanitildi Iste Fiyati Ve Ozellikleri169441 0 Google Pixel Watch 2, birinci jenerasyona kıyasla hem tasarımsal hem de donanımsal olarak geliştirmeler sunuyor. Pixel Watch 2, daha süratli performans ve her vakit açık ekranla tüm gün süren pil ömrü sunması ve Google’ın şimdiye kadarki en gerçek kalp atış suratı takipçisi olmasının yanında yeni güvenlik özellikleri ve sensörlerle geliyor.

Google Pixel Watch 2 fiyatı ve çıkış tarihi

Google Pixel Watch 2, mat siyah, parlak gümüş ve altın renkte tek kasa boyutuyla geliyor. Porselen, obsidyen, ela üzere farklı renkte kayış seçenekleri mevcut. Pixel Watch 2’nin fiyatı 349 dolardan başlıyor. Bu fiyatlandırma Bluetooth ve WiFi modeli için geçerli. LTE modelin fiyatı 399 dolar.

Pixel Watch 2, Google Store, Amazon ve Best Buy üzerinden bugün ön siparişe açıldı. Pixel Watch 2 çıkış tarihi 12 Ekim.

Google Pixel Watch 2 özellikleri

Pixel Watch 2, orijinal kalp atış suratı sensörü ve yapay zeka dayanaklı kalp atış suratı ölçümleri, gerilim idaresi tespiti ve müdahalesi ile otomatik başlatma/durdurma, tempo idmanı özelleştirme, kalp atış suratı bölgesi idmanı üzere yeni fitness özellikleri ile geliyor. Saat, her vakit açık ekran özelliği açıkken tek şarjla 24 saate kadar pil ömrü sunuyor ve 75 dakikada tüm gün kullanım sağlayacak seviyede şarj oluyor. Google, saatin 30 dakikada %50 şarj seviyesine ulaştığını tez ediyor. Performans tarafında, büsbütün yeni (detaylar belirtilmedi) dört çekirdekli işlemci kullanılmış.

Pixel Watch 2’de kullanıcıların aile üyeleri yahut arkadaşlarıyla yer bildirimi yapmaları gerektiğinde zamanlayıcıyı etkin etmelerini sağlayan Safety Check dahil bir dizi yeni güvenlik özelliği ile geliyor. Saatte derin uyku takibi, EKG okuma, kandaki oksijen takibinin yanı sıra cilt sıcaklığı algılama üzere sıhhat özellikleri mevcut. Uyku profili aracı üzere kimi gelişmiş sıhhat özellikleri Fitbit Premium üyelik gerektiriyor.

Yeni Pixel Watch, Google Haritalar, Google Asistan, Google Play takviyesinin yanı sıra arama, bildiri, e-posta ve uygulama bildirimleri getiren Wear OS 4 ile geliyor. Saat sırf Google Pixel telefonlarla değil, Samsung Galaxy üzere öbür Android telefonlarla da uyumlu olacak.

İçerik
Ortalama bir kullanıcı ayda 14 spam çağrı alıyor!

Spam davetler yahut spam aramalar artık çağımızın birer gerçeği olmuş durumda. Akıllı telefon kullanan neredeyse1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
Çin’in yeni ekran kartı GITSTAR JH920 tanıtıldı: GTX 1050’den daha hızlı

Bildiğiniz üzere Çinli şirketler son yıllarda GPU pazarına adım atmaya başladı. Bu noktada farklı ekran1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
Erdoğan ve Musk görüşmesi: Türkiye’de Tesla fabrikası, yapay zeka ve diğer başlıklar

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM Genel Şurası öncesinde uzay teknolojisinden elektrikli araç bataryalarına kadar1

3 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.