KATEGORİLER
Kripto Al Sat

İşte Google’ın yeni akıllı saati: Pixel Watch 2

Google Pixel Watch 2 Tanitildi Iste Fiyati Ve Ozellikleri169441 0 Google Pixel Watch 2, birinci jenerasyona kıyasla hem tasarımsal hem de donanımsal olarak geliştirmeler sunuyor. Pixel Watch 2, daha süratli performans ve her vakit açık ekranla tüm gün süren pil ömrü sunması ve Google’ın şimdiye kadarki en gerçek kalp atış suratı takipçisi olmasının yanında yeni güvenlik özellikleri ve sensörlerle geliyor.

Google Pixel Watch 2 fiyatı ve çıkış tarihi

Google Pixel Watch 2, mat siyah, parlak gümüş ve altın renkte tek kasa boyutuyla geliyor. Porselen, obsidyen, ela üzere farklı renkte kayış seçenekleri mevcut. Pixel Watch 2’nin fiyatı 349 dolardan başlıyor. Bu fiyatlandırma Bluetooth ve WiFi modeli için geçerli. LTE modelin fiyatı 399 dolar.

Pixel Watch 2, Google Store, Amazon ve Best Buy üzerinden bugün ön siparişe açıldı. Pixel Watch 2 çıkış tarihi 12 Ekim.

Google Pixel Watch 2 özellikleri

Pixel Watch 2, orijinal kalp atış suratı sensörü ve yapay zeka dayanaklı kalp atış suratı ölçümleri, gerilim idaresi tespiti ve müdahalesi ile otomatik başlatma/durdurma, tempo idmanı özelleştirme, kalp atış suratı bölgesi idmanı üzere yeni fitness özellikleri ile geliyor. Saat, her vakit açık ekran özelliği açıkken tek şarjla 24 saate kadar pil ömrü sunuyor ve 75 dakikada tüm gün kullanım sağlayacak seviyede şarj oluyor. Google, saatin 30 dakikada %50 şarj seviyesine ulaştığını tez ediyor. Performans tarafında, büsbütün yeni (detaylar belirtilmedi) dört çekirdekli işlemci kullanılmış.

Pixel Watch 2’de kullanıcıların aile üyeleri yahut arkadaşlarıyla yer bildirimi yapmaları gerektiğinde zamanlayıcıyı etkin etmelerini sağlayan Safety Check dahil bir dizi yeni güvenlik özelliği ile geliyor. Saatte derin uyku takibi, EKG okuma, kandaki oksijen takibinin yanı sıra cilt sıcaklığı algılama üzere sıhhat özellikleri mevcut. Uyku profili aracı üzere kimi gelişmiş sıhhat özellikleri Fitbit Premium üyelik gerektiriyor.

Yeni Pixel Watch, Google Haritalar, Google Asistan, Google Play takviyesinin yanı sıra arama, bildiri, e-posta ve uygulama bildirimleri getiren Wear OS 4 ile geliyor. Saat sırf Google Pixel telefonlarla değil, Samsung Galaxy üzere öbür Android telefonlarla da uyumlu olacak.

İçerik
Vivo V29 Pro’nun tanıtım tarihi açıklandı: Güçlü geliyor

Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden Vivo, V29 , V29e ve V29 Lite modellerinden oluşan V29 serisini güncellemeye devam1

1 dk. 7 Okundu
İçerik
Microsoft’tan ayrılan Panos Panay’ın yeni adresi Amazon oldu

Windows işletim sistemi ve Surface serisi aygıtların geliştirilmesinden sorumlu olan Panos Panay, 19 yılın akabinde1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Samsung ve TSMC, 3nm sürecinde sıkıntı yaşıyor ve bu ciddi bir sorun

Samsung Electronics ve TSMC, yarı iletken fason üretimindeki en gelişmiş süreç olan 3 nanometre (3nm,1

3 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.