KATEGORİLER
Kripto Al Sat

WhatsApp iPad uygulaması geliyor: Testler başladı!

Whatsapp Ipad E Geliyor Testler Basladi168959 0 Tanınan anlık iletileşme uygulaması WhatsApp, bilgisayarların akabinde tabletlere geliyor. iPad için WhatsApp uygulamasının gelmesi uzun vakittir bekleniyordu ve sonunda Meta, testlere başladı. WhatsApp, iPad’e geliyor!

WhatsApp iPad uygulaması nasıl çalışıyor?

WABetaInfo tarafından bildirildiği üzere, Apple TestFlight üzerinden indirilebilen WhatsApp betanın son sürümü iPadOS ile uyumlu. Daha evvel iPadOS uygulaması olmadığından, iPhone sürümü de Apple tabletle uyumlu olmadığından iPad kullanıcılarının web sürümünü kullanması gerekiyordu. Artık WhatsApp, Mac uygulamasına benzeri halde iPad’de çalışacak. WhatsApp uygulamasından QR kod okutulduktan sonra tüm sohbetler indirilecek ve kullanıcılar iPhone, iPad ve Mac üzerinden bildiri gönderip alabilecek.

WhatsApp iPad uygulaması, iPhone yakında olmadığında yahut tıpkı WiFi ağına bağlı olmadığında bile çalışacak. Fakat, iPad için WhatsApp, masaüstü sürümü üzere yardımcı uygulama niteliğinde. Bu, tabletten WhatsApp hesabı oluşturamayacağınız manasına geliyor.

iPad için WhatsApp ne vakit çıkacak şimdi belirli değil. Beta sürümü sadece TestFlight aracılığıyla indirilebiliyor ve beta programına yeni bir kullanıcı kabul edilmiyor.

İçerik
iOS 17 ne zaman çıkacak? İşte iOS 17 güncellemesinin çıkış tarihi

Apple, yeni iPhone ve Apple Watch modellerini duyurduğu Wonderlust etkinliğinde iOS 17 çıkış tarihini de paylaştı. Böylelikle iPhone kullanıcılarının1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Samsung Galaxy Buds FE’nin Avrupa fiyatı ortaya çıktı

Samsung şimdilerde Galaxy S23 FE üzerinde çalışıyor. Lakin piyasaya sürülmesi beklenen tek FE aygıt bu1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Amazon’da Xbox Series S oyun konsolu indirime girdi!

Amazon Türkiye'de Okula ve Kente Dönüş indirimleri başladı. 4 Eylül'de başlayan indirimler 18 Eylül'de sona1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.