KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Vivo V29 Pro’nun tanıtım tarihi açıklandı: Güçlü geliyor

Vivo V29 Pro Nun Tanitim Tarihi Aciklandi Guclu Geliyor169200 0 Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden Vivo, V29 , V29e ve V29 Lite modellerinden oluşan V29 serisini güncellemeye devam ediyor. O denli ki yakında bu listeye dördüncü bir telefon daha eklenecek. Bugün marka, Vivo V29 Pro modelinin yolda olduğunu resmen doğruladı. İşte Vivo V29 Pro’nun çıkış tarihi ve bilinenler…

Vivo V29 Pro’nun tanıtım tarihi açıklandı

Bugün paylaşılan remsi tanıtım imajında Vivo, merakla beklenen Vivo V29 Pro modelinin 4 Ekim’de çıkacağını doğruladı. Ayrıyeten bu imajda, V29 Pro’nun art kapağında Smart Aura Light ismi verilen dairesel bir flaş halkası bulunduğunu görüyoruz. Çabucak üstünde ise üçlü bir kamera heyetimi pozisyonlandırılmış. Bunlardan biri kuvvetle beklenen, Sony IMX663 dayanaklı 2x profesyonel portre kamerası olacak. 

V29 Pro’nun teknik özellikleri şu an için belgisiz. Fakat renk seçenekleri açıklanmış durumda. Vivo’nun paylaşımına nazaran Vivo V29 Pro, Mavi, Kırmızı ve Siyah olmak üzere üç renk seçeneğine sahip olacak. Ayrıyeten Kırmızı renk seçeneğinin renk değiştiren bir dizaynda geleceğini belirtmekte yarar var. Ayrıyeten bu dizaynın V23 Pro, V25 Pro ve V27 Pro üzere modellerde de kullanıldığını hatırlatalım.

Vivo V29 Pro hakkında daha fazla ayrıntının önümüzdeki günlerde paylaşılacağını düşünüyoruz. Niketim akıllı telefonun Türkiye pazarına giriş yapıp yapmayacağı üzere bilgiler de şu an için bilinmiyor. 

İçerik
Microsoft’un Activision Blizzard anlaşması son onayını aldı

Birleşik Krallık Rekabet ve Piyasa Kurumu (CMA), Microsoft'un 68,7 milyar dolarlık Activision Blizzard satın alımı için1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Cyberpunk 2077’nin devam oyunu FPS olmayabilir

2020 yılında sorunlu bir çıkış yaşayan Cyberpunk 2077, oyun tarihinin en büyük tartışmalarından birine yol1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Xiaomi 14 Pro’nun bir özelliği daha belli oldu: Apple’dan ilham alacak

Bildiğiniz üzere akıllı telefon pazarında titanyum kasaya geçiş eğilimi bir oldukça sürat kazandı. O denli1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.