KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15 etkinliği öncesi Apple Watch Series 9’un yeni kordonu sızdırıldı!

Iphone 15 Tanitimi Oncesi Apple Watch 9 Un Yeni Kayisi Sizdirildi168715 0 Apple, iPhone 15’in yanı sıra yeni Apple Watch modellerinde deri yerine yapay gereçlerden yapılmış orijinal aksesuar sunacak. Apple Watch Series 9 ile gelecek yeni kordonlardan biri Wonderlust aktifliği öncesinde sızdırıldı.

Apple Watch Series 9 “FineWoven” kordon nasıl olacak?

Apple’ın Wonderlust özel aktifliğine saatler kaldı ve Apple Watch Series 9’un yanı sıra yeni iPhone 15 modelleri çıkacak. Lansmanın bir kesimi olarak Apple’ın yeni saat kordonları dahil olmak üzere yen aksesuarları da piyasaya sürmesi bekleniyor. Aktiflik öncesinde Apple Watch Link Magnetic Strap, saate ve bile takılı hale görüntülendi.

Kayışın geri dönüştürülebilir naylon ve polyesterden yapıldığı argüman ediliyor ve görüldüğü üzere dimi örgü desenli. Kayışın büsbütün su geçirmez olmadığı, sıçramaya karşı dayanıklı bir kaplamaya sahip olduğu da belirtiliyor.

Apple Watch için yeni FineWoven kordonların altı renk seçeneği olacak lakin başlangıçta sadece üç renk satışa çıkacak. Apple, iPhone 15’ler için de FineWoven ismi altında yapay deri materyalden yapılmış kılıflarını piyasaya sürecek. Yeni kılıf ve kordonların çıkmasıyla birlikte Hermes deri aksesuarları da yavaş yavaş satıştan kaldırılacak.

İçerik
Samsung Galaxy Tab A9+ özellikleri de belli oldu

Samsung Galaxy Tab A9 tablet modelinde sonra biraz daha orta düzeye yönelecek olan Samsung Galaxy1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Bu fiyata yok satar: Intel Arc A580 sonunda satışa çıkıyor

Bildiğiniz üzere Intel Arc A580, başka Arc A serisi grafik kartlarıyla birlikte bir yıldan daha uzun1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Intel Core i5-14600K tanıtımdan önce Geekbench’te göründü: İşte sonuçlar

Bildiğiniz gibi Intel Raptor Lake Refresh ve 14.Nesil Meteor Lake işlemciler için geri sayım başladı. Bu bağlamda lansman penceresi1

2 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.