KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Geliyor: Çıkış Tarihi Açıklandı!

 
Yayıncı Paradox Interactive, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’nin şu anda The Chinese Room takımı tarafından geliştirilme etabında olduğunu ve 2024 sonbaharında çıkış yapacağını açıkladı. Oyun belirtilen yıl ve mevsim içerisinde PlayStation 5, Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Diğer taraftan oyunun daha evvel duyurulan PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri iptal edildi.
 
Ocak’ta oynanış görüntüsü geliyor
 
Dd1074E8 332C 4238 834A Fcc3C49C40Fb 
 
Oyuncular ve hayranlar tarafından beklenen oyunlar ortasında yer alan Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 için yeni açıklamalar yapıldı. Bu kapsamda Ocak 2024 tarihinde oyunun tam bir oynanış görüntüsünün yayınlanacağı belirtildi. Bu tarih prestijiyle yeni oyun içi imajlar karşımıza çıkmayı planlıyor.
 
Bir Sumo Digital stüdyosu olan The Chinese Room, merakla beklenen Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’yi şu anda geliştiren takım olarak karşımıza çıkıyor. The Chinese Room, ödüllü öykü anlatımını yeni oyuna taşımaya hazırlanıyor ve büyük çaplı bir oyunun bizlere sunulmasını sağlıyor. Yetenekli geliştiricilerden oluşan takım aksiyon rol yapma tecrübesini Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ile birlikte tekrardan hayranlara aktarmak istiyor. 
 
The Chinese Room takımı, duygusal açıdan güçlü kıssa anlatımlarıyla BAFTA, TIGA ve daha birçok ödül kazanan birinci şahıs oyunlar geliştirmesiyle ön plana çıkıyor ve tanınıyor. 
 
Duyuru fragmanı
 
 
 
Ekip fragmanı
 
 

İçerik
The Crew Motorfest Detaylı PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı

 Ubisoft tarafından oyunculara sunulacak yarış oyunu The Crew Motorfest için son PC sistem ihtiyaçlarını açıklandı1

2 dk. 11 Okundu
İçerik
GameX Fuarı Nedir? Etkinliğe Gitmeye Değer mi?

 Bu görüntüde her sene katılmaya çalıştığımız GameX dijital oyun ve cümbüş fuarının ne olduğunu, neler1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Dune: Spice Wars Tam Sürüme Kavuşuyor: Çıkış Tarihi Açıklandı

 Yayıncılığını Funcom ve geliştiriciliğini Shiro Games'in üstlendiği gerçek vakitli strateji oyunu Dune: Spice Wars Erken1

1 dk. 8 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.