KATEGORİLER
Kripto Al Sat

MechWarrior 5: Clans Resmi Olarak Duyuruldu

 
Piranha Games, yeni bir açıklamayla PlayStation, Xbox ve PC’ye gelecek olan yeni bağımsız MechWarrior oyunu MechWarrior 5: Clans’ı duyurdu. Oyunun hangi PlayStation ve Xbox konsollarına çıkış yapacağı belirtilmedi.
 
Serinin yeni oyunu geliyor
 
A70173Cb Ee3C 4E14 A2D6 D1Bd5D653313 
 
MechWarrior 5: Clans, MechWarrior 5’in temel yapısını korurken seriyi ileriye gerçek götürmek istiyor. Oyunda MechWarrior serisinin ana oynanış mekanikleri ve klasik öykü anlatımının bir yansıması bulunuyor ve hatta bunlar geliştiriliyor. 3050 yılını mevzu alan oyun Clan Invasion olarak bilinen değerli bir durumu bizlere aktarıyor.
 
MechWarrior 5: Clans, Piranha’nın 2019 yılında piyasaya sürdüğü hit oyunu MechWarrior 5: Mercenaries’in devamı niteliğinde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Mercenaries’te campaign modu, açık uçlu misyonlar, prosedürel (rastgele) bir tecrübe ve daha fazlası yer alıyor. Bu oyun 1,5 milyondan fazla adet sattı ve Steam’de 7.500’den fazla kullanıcı incelemesi bulunuyor. Bu incelemeler ise “Çok Olumlu” bir biçimde karşımıza çıkıyor.
 
Oyunda yeni bir istila, kıssa ve daha fazla aksiyon içeriği yer alıyor. Ek olarak oyunun resmi kısa duyuru fragmanı yayınlandı. Aşağıdan göz atabilirsiniz. 
 
Duyuru fragmanı
 
 

İçerik
Eski PlayStation Patronu, Apple ve Amazon’u Oyun Endüstrisi için Tehdit Olarak Görüyor

 Eski PlayStation işvereni Shawn Layden, oyun sanayisine tam adapte olamayan büyük teknoloji şirketlerinin mevcut durumlarından1

1 dk. 6 Okundu
İçerik
The King of Fighters XV için Yeni DLC Karakteri Geliyor: Duo Lon

 Geliştirici SNK, dövüş aksiyon oyunu King of Fighters XV için yeni karakter Duo Lon'un 121

1 dk. 8 Okundu
İçerik
Bloodborne Remaster Söylentileri Bir Kez Daha Asılsız Çıktı

 2015 yılında çıkış yapan aksiyon rol yapma oyunu Bloodborne için geçtiğimiz günlerde yeni bir söylenti1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.