KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Techland, Dying Light 2’ye Mikro Ödeme Sistemi Ekledi: Çoğu Şey Parayla

 
Techland tarafından oyunculara sunulan zombi temalı hayatta kalma nişancı aksiyon oyunu Dying Light 2: Stay Human için yeni bir güncelleme yayınlandı. 1.12 güncellemesi olarak karşımıza çıkan bu yama oyuna bir yıldan sonra mikro ödeme sistemini dahil ediyor.
 
Oyun içi satın alımlar başladı
 
230493E6 Dc1D 4C0B B586 2436Db9Bc0E9 
 
Son güncelleme oyuna bir dizi kozmetik, silah ve daha fazlasını ekliyor. Bu kapsamda oyunda yer alan bu yenilikleri satın almak için bir ölçü fiyat ödemeniz gerekiyor. Birçok Dying Light hayranı için büyük bir hayal kırıklığı olan bu yeni sistem şu anda tenkitlerin odağında.
 
Techland şu anda oyuncuların 7 Ekim’e kadar kullanabilecekleri 500 DL Puanı veriyor. Lakin oyun içi mağazadan satın alabileceğiniz birçok şeyin maliyetinin 500 DL Puanından fazla. Hasebiyle temel olarak bu fiyatsız puanlarla pek fazla faydalı içerik elde edemiyorsunuz.
 
Dönüp baktığımız vakit Tencent yakın vakitte Techland’i satın aldı. Durum bu türlü olunca bu şekil bir sistemin gelmesi pek de şaşırtan değil. Elbette bu sistem dışında oyuna yeni içerikler ve düzeltmeler de dahil oldu.
 
Peki siz bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz? 

İçerik
Minecraft ABD’de Xbox Series X/S için Derecelendirildi

 Geniş içeriğiyle her kesim oyuncu tarafından sevilen ve oynanan Minecraft, yeni bir derecelendirmeyle birlikte karşımıza1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Starfield, Steam’deki İlk İki Saatinde 230 Bin Eş Zamanlı Oyuncuya Ulaştı

 Bilim kurgu temalı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Starfield, şimdi erken erişim devrinde olmasına1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.