KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Valorant VP Parası Nasıl Kazanılır?

İçindekiler

Riot Games’in FPS türündeki ilk oyunu olan Valorant, öncelikle kapalı beta sürümüyle yayınlanmış ve büyük ilgi görmüştü. Tarihler 2 Haziran 2020’yi gösterdiğinde ise oyunun herkes tarafından ücretsiz bir şekilde oynanabilmesinin önü açıldı. CS GO severlerin oynamakta zorlanmadığı, alışma süreçlerinin hızlı geçtiği bu oyunda 5v5 formatında maçlar yapılıyor. Oyundaki ana hedef spike adındaki bombayı patlatabilmek veya etkisiz hale getirebilmek. Bombayı patlatmaya çalışanlar saldırı takımı, engellemeye çalışanlar ise savunma takımı oluyor. Her bir karakterin farklı güçlere sahip olması sayesinde oyunda çeşitli stratejiler geliştirilebiliyor. Ayrıca karakterleri geliştirebilmenin bir yolu bulunuyor. Valorant parası olarak bilinen oyun puanlarını mağazada kullanabiliyorsunuz.

Valorant Puanı Kazanma

Oyunda puan kazabilmenin tek yolu satın alım gerçekleştirmek. Valorant’ta kullanılan vp’ler yalnızca gerçek para ile alınabiliyor. LOL oyununa benzer bir biçimde oyun puanlarını ödeme yaparak elde edebiliyorsunuz. Ülkemizde vp point satışı gerçekleştiren çok sayıda firma bulunuyor. Firmalar aracılığıyla puan satın alarak Riot Games hesabınıza tanımlamanız yeterli olacaktır. Oyuna girdiğinizde aldığınız vp’leri oyun içi mağazada kullanabilirsiniz.

VP parası ile kontratların daha erken aşamalarda seviye atlaması sağlanabiliyor. Ayrıca seçkin kaplamaları bu oyun paraları ile alabiliyorsunuz. Oyunda bir de radyanit puanı adı verilen bir sistem bulunuyor. VP ile aldığınız radyanit puanları mağazada farklı geliştirmelerde kullanılıyor. Silahları geliştirerek ateş gücünü artırabilir, cephanenizi daha iyi duruma getirebilirsiniz. Böylece maç esnasında avantajlı olan taraf siz olursunuz. Oyun puanı kullanmadan RP kazanabilmek mümkün. Her maç sonrasında kazandığınız deneyimlerin birikmesiyle radyanit parası kazanma şansınız bulunuyor. Bunun için biraz sabırlı olmak gerekecek. Fazla beklemek istemeyenler VP puanını harcayarak karakter, silah, kostüm geliştirmeleri yapabilir.

Valorant Points Fiyatları

Ülkemizde faaliyet gösteren Riot Games resmi satıcılarının fiyat politikaları birbirinden bağımsız olabilir. Her firma kendi fiyatını belirleme hakkına sahiptir. Ancak genel olarak valorant v points fiyatlarının birbirine yakın tutarlarda olduğu görülecektir. Bir yerde 300 VP ücreti 13 TL iken, diğer bir yerde aynı miktardaki puan 16 TL olabilir. Kendiniz için en uygun seçeneği değerlendirmeye alarak oyun puanı satın alabilirsiniz.

İçerik
İkili Opsiyon Nedir?

İkili Opsiyon Nedir? - Emtia, endeks, döviz, hisse senedi ve yabancı paralar gibi belirlenen bir1

4 dk. 17 Okundu
İçerik
Rekabet Analizi Nasıl Yapılır?

Rekabet Analizi Nasıl Yapılır? İster yerel bir işletme olsun ister global ölçekli büyük bir holding.1

4 dk. 32 Okundu
İçerik
Yürümeye Çalıştığınız Baby Steps Önümüzdeki Yıl Geliyor

 Yayıncılığını Devolver Digital ve gelişticiliğini Gabe Cuzzillo, Maxi Boch ve Bennett Foddy'nin üstlendiği Baby Steps1

1 dk. 12 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.