KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Uygulama ile mantar yetiştirmek: Shroomy Forager

Shroomy Forager Ile Evde Mantar Yetistirmek Mumkun169258 0 Bugün mantar yetiştiriciliği değerli bir dal haline geldi ve üretim için muhakkak ortam kurallarının karşılanması gerekiyor. Bu işi amatör olarak yapmak isteyenler için kolay üslupta yetiştirme setleri var fakat artık teknoloji de devreye girdi. Shroomy Forager buna son örnek.  

Shroomy Forager nedir?

Shroomy Forager oturma odasında mantar yetiştirmek isteyenlere gereksinimleri olan her şeyi tek pakette sunan patentli bir tahlil. Küçük bir kap içerisinde sıcaklık, nem ve CO2 düzeylerinin otomatik olarak ayarlandığı Shroomy Forager ayrıyeten ülkü ışık kaidelerini da sağlıyor.

Kap içerisinde her çeşit mantar ve yenilebilir otlar yetiştirmek mümkün. Uygulama tipine nazaran iç ortamı hazır hale getiriyor. Kullanıcı isterse ayarlamaları kendisi de yapabiliyor. Shroomy Forager seti kampanya tamamlanırsa 210$ bağış karşılığında Şubat ayında dağıtıma başlayacak.

İçerik
“iPhone 15 serisi hayal kırıklığı oldu”

Apple’ın iPhone 15 serisini tanıtmasının akabinde pazardaki rakiplerinden birbiri gerisine iğneleyici açıklamalar gelmeye devam ediyor.1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Microsoft, Windows 11’e hayat kurtaran Not Defteri özelliği getiriyor

Microsoft, her hafta Windows 11 için yeni özellikleri test etmeye devam ediyor. Yazılım devi, Windows1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
iPhone SE 4 özellikleri netleşti: USB-C, eylem düğmesi ve daha fazlası

Apple’ın bir sonraki bütçe iPhone'u olarak beklenen iPhone SE 4, bir müddettir sızıntılarla gündeme gelmeye devam ediyor.1

2 dk. 10 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.